Informujemy, że firma P.H.U. GLOBAL-TECH z Dąbrowy Górniczej pozytywnie przeszła szczegółową weryfikację i otrzymała certyfikat Profesjonalna Firma 2011.

Profesjonalna Firma 2011: P.H.U. GLOBAL-TECH


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "GLOBAL-TECH" zajmuje się wykonaniem instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Firma dostarcza najnowszej generacji centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła typu MISTRAL (rekuperatory). Urządzenia te są przyjazne dla środowiska, a co najważniejsze mają wysoką sprawność odzysku ciepła. Zastosowanie rekuperatoprów w instalacji zapewnia komfortową wentylację, równomierne rozprowadzenie ciepłego powietrza bądź pełną klimatyzację użytkowanych pomieszczeń.
GLOBAL-TECH zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, kompletacji dostaw oraz wykonawstwa. Prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalowanych przez siebie systemów. www.globaltech.com.pl

Certyfikat Profesjonalna Firma to znak jakości przyznawany małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom, które podczas wykonywania swoich przedsięwzięć wykazują się rzeczywistą fachowością działań. Chęć przystąpienia do programu może wyrazić każdy podmiot gospodarczy, jednak o tym, czy jego zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie, rozstrzygnie proces certyfikacyjny. Uczestnictwo w Programie to wykreowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, potwierdzenie jego działania zgodnego z zasadami praworządności, a dla kontrahenta znak, że może nam zaufać. Tytuł otrzymany przez każdego spełniającego kryteria uczestnika programu, z powodzeniem może być wykorzystany do promowania swojej działalności.
Korzyści jest wiele, oto tylko niektóre z nich:
• Certyfikat jest dowodem rzetelności i wiarygodności firmy.
• Gwarantuje zwiększenie prestiżu oraz kreuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.
• Służy do budowy zaufania w kontaktach biznesowych, dlatego warto użyć go jako argumentu w rozmowach handlowych.
• Stanowi dodatkowy atut w negocjacjach.
• Sprzyja polepszeniu wizerunku firmy w oczach klientów.
• Jest pomocny w nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych.
• Proponujemy Państwu rabat na reklamę w Gazecie Wyborczej.
• Daje dostęp do programów dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej. profesjonalna-firma.pl
Źródło: GLOBAL-TECH