Zamów nową wersję aplikacji Wentyle 3.5 na CD z bibliotekami produktów CWK.


POLECAMY
nową wersję aplikacji Wentyle 3.5
z bibliotekami produktów CWK Sp. z o.o.

zamów płytę lub
pobierz program

WENTYLE
to aplikacja pracująca w środowisku AutoCAD, IntelliCAD i BricsCAD, wspomagająca rysowanie i obliczenia instalacji wentylacyjnych, opartych na systemie przewodów i kształtek o przekroju okrągłym oraz prostokątnym. Program jest bezpłatny. WENTYLe zwiera bazy (biblioteki) produktów kilku producentów, znajdujące się aktualnie na krajowym rynku, w tym kanałów wentylacyjnych, wentylatorów, kratek, nawiewników, klapy p.poż., przepustnic i innych elementów. Program WENTYLE umożliwia wygodne projektowanie instalacji i łatwe wprowadzanie zmian do projektu. Oblicza spadki ciśnień tworzonej instalacji lub jej fragmentu i automatyczne tworzy zestawienie wykorzystanych elementów.
CWK Sp. z o.o. powstała na początku 2000 roku uruchamiając produkcję szerokiej gamy zakończeń instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. W ofercie posiada anemostaty
i kratki z aluminium, nawiewniki z ruchomymi dyszami, nawiewniki talerzowe, nawiewniki szczelinowe, dysze dalekiego zasięgu z aluminium, nawiewniki wyporowe, nawiewniki źródłowe. Technologia oraz produkcja wyrobów oparta jest na nowoczesnym oprzyrządowaniu, pozwalającym na produkcję akcesoriów wentylacyjnych o wysokiej jakości i niskiej cenie oraz na realizację dużych zamówień w krótkim okresie czasu. Kratki i anemostaty produkowane są z wytłaczanych w SAPA ALUMINIUM profili według opatentowanych przez firmę wzorów. Własna lakiernia proszkowa umożliwia szybkie pomalowanie zamówionych produktów w dowolnym kolorze z palety RAL.
(Ogłoszenie sponsorowane)