Informujemy o możliwości roboczego spotkania z przedstawicielami firmy Lifa Air Oy - światowego lidera w produkcji urządzeń przeznaczonych do inspekcji oraz czyszczenia systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

W najbliższy weekend, sobotę 13 grudnia w Warszawie, w hotelu Marriott o godz 1300.
Na spotkaniu obecni będą: Dyrektor Marketingu Kimmo Haapalainen oraz specjalista d/s technicznych Kauko Salomaki.
Osoby i firmy zainteresowane zapoznaniem się z najnowszymi trendami w branży oraz spotkaniem z przedstawicielami firmy Lifa Air mogą się skontaktować z P. Piotrem Zamkotowiczem tel. (012) 616 21 01 lub e-mail: marketing@bst.krakow.pl

Lifa Air jest światowym liderem z swojej dziedzinie. Centrala firmy znajduje się w Helsinkach w Finlandii zaś regionalne biura w Hong Kongu, Nowym Jorku, Moskwie i Emiratach Arabskich. Dystrybucją maszyn Lify w Polsce zajmuje się firma Polor ze Szczecina.
Istnieje wiele metod czyszczenia, które są używane do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Najczęściej wykorzystywaną, skuteczną metodą jest szczotkowanie mechaniczne. Głównym założeniem tej metody jest oderwanie zanieczyszczeń od powierzchni za pomocą szczotki, obracanej we wnętrzu przewodu przez urządzenie czyszczące, a następnie transport pyłu do filtra za pomocą niskociśnieniowego wentylatora.
Lifa Air w internecie: www.lifa.net