Jury konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku - pod przewodnictwem Jana Krzysztofa Bieleckiego - w dniu 17 października 2011 roku wyłoniło finalistów dziewiątej edycji konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku. Wśród 10 nominowanych do finału zarządzających spółkami znalazł się Pan Marek Perendyk - Prezes Centrum Klima.

Prezes Centrum Klima Marek Perendyk w finale konkursu Przedsiębiorca Roku 2011 Ernst & Young


Konkurs Przedsiębiorca Roku Ernst & Young to prestiżowe, międzynarodowe przedsięwzięcie promujące najlepszych na świecie przedsiębiorców. Konkurs jest organizowany od 1986 roku. Uczestniczy w nim ponad 50 państw. Jak co roku, tytuł Przedsiębiorca Roku zostanie przyznany w kategoriach: Produkcja, Usługi oraz Nowy Biznes.

Polski zwycięzca konkursu będzie reprezentował nasz kraj podczas światowego finału konkursu w Monte Carlo, wiosną 2012 roku. Ernst & Young Przedsiębiorca Roku jest konkursem osobowości. Jury podejmuje decyzję o wyborze najlepszego przedsiębiorcy w oparciu o takie kryteria jak: przedsiębiorczość, działalność międzynarodowa, innowacyjność, relacje z pracownikami i najbliższym otoczeniem oraz wyniki finansowe. Analizując wszystkie dane, informacje i liczby, członkowie Jury nie tracą z oczu człowieka, dążą do poznania jego osobowości.

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się 24 listopada 2011 roku w Warszawie.


Źródło: Centrum Klima S.A.