Zapraszamy na film!

Prezentacja video firmy PBUCH S.A.
[VIDEO:YOUTUBE:DNLlYQll_94]

Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A.Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażach urządzeń ciśnieniowych, urządzeń chłodniczych, wymienników ciepła, specjalistycznych zbiorników i aparatury procesowej a także instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
Firma została założona w 1952 r. i dostarcza wyroby i usługi dla przemysłu okrętowego, stoczniowego, wydobywczego, papierniczego, spożywczego, chemicznego, energetyki, petrochemii, gazownictwa i innych.
Oferowane wyroby dostosowuje do indywidualnych potrzeb i wymagań związanych z procesem technologicznym.
Zapewnia pełny proces produkcyjny od cięcia, poprzez walcowanie, spawanie, montaż, obróbkę skrawaniem i malowanie.
Aby sprostać wymaganiom klientów wszystkie wyroby produkowane są z materiałów odpowiedniej jakości i podlegają ocenie zgodności przy udziale Jednostki Notyfikowanej lub nadzorowi Towarzystw Klasyfikacyjnych.
Produkowane przez PBUCH urządzenia - z użyciem różnorodnych materiałów: stali węglowych, nisko- i wysokostopowych, stali Duplex, stopów miedzi i materiałów bimetalicznych, aluminium - przystosowane są do pracy w trudnych warunkach. Projektowanie urządzeń odbywa się z uwzględnieniem analizy zagrożeń.