Jest to pierwsza odsłona w Polsce, druga w europie. Jest to ważne wydarzenie dla nas i dla naszych klientów - usłyszeliśmy podczas Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja w Warszawie.

Premiera systemu klimatyzacji DVM S Samsung w Polsce!
Mamy dwa rodzaje produktów, które chcielibyśmy pokazać na tegorocznych targach. Są to projekty konsumenckie dla użytkowników indywidualnych oraz produkt komercyjny.

klimatyzatory scienne samsungPierwsze z nich to klimatyzatory ścienne z serii Monosplit i Multisplit, którymi można sterować za pośrednictwem sieci WiFi, dzięki oprogramowaniu, które można zainstalować na tablecie, na telefonie komórkowym z systemem android, bądź na iPhonie. Funkcja ta umożliwia nam zarządzanie pracą klimatyzatora, mówiąc w skrócie włączeniem i wyłączeniem - co jest nam najbardziej potrzebne - spoza domu. Urządzenie ma jeszcze szereg innych zalet jak jonizator z atestem TÜV Rheinland (czego nie ma nikt na polskim rynku), są ciche, charakteryzują się takżewysoką efektywnością energetyczną.

DVM S Samsung na forum wentylacjaDrugi nasz produkt to system DVM S. Można powiedzieć w tej chwili, że jest to najlepszy system VRF dostępny na rynku jeśli chodzi o klasę efektywności energetycznej, poziom ciśnienia akustycznego jednostek wewnętrznych, agregatów. dvm na forum wentylacjaPrzede wszystkim te aspekty sezonowej efektywności chcieliśmy podkreślić przez hasło kampanii reklamowej „5 PORA ROKU”, ponieważ jest to system, który jest w stanie pracować efektywnie energetycznie przez cały sezon – niezależnie od pory roku.