Do oferty rur polietylenowych Prandelli dołączył nowy produkt - rura wielowarstwowa PERT/AL/PERT o nazwie Tris-up.

Prandelli - nowa rura wielowarstwowa
Rura Tris-up zarówno w warstwie zewnętrznej jak i wewnętrznej wykonana jest w 100% z najwyższej jakości PERT typ II uzyskanego z polietylenu wysokiej gęstości. Jest to polietylen o podwyższonej odporności na wysokie temperatury - do 90st. - przy ciśnieniu 6bar. Dwie warstwy PERT przedzielone są warstwą aluminium zgrzewaną doczołowo, co zapewnia najwyższy stopień wytrzymałości.

Rura Tris-up znajduje swoje zastosowanie głównie w instalacjach ogrzewania podłogowego, jednak dzięki materiałowi z którego jest wykonana - najwyższej jakości polietylenowi PERT typ II o wysokiej gęstości - możliwe jest jej użycie także do przesyłu wody pitnej, instalacji chłodniczych, c.o., klimatyzacyjnych czy przemysłowych.

Dzięki nowemu produktowi system rur polietylenowych firmy Prandelli staje się jeszcze bardziej uniwersalny i kompletny. Obecnie system ten zawiera 3 rodzaje rur (Multyrama - PEX/AL/PEX, Tuborama - PEXO2stop, Tris-up - PERT/AL/PERT) oraz 3 typy dedykowanych kształtek (zaprasowywane - PF i PFM oraz skręcane - CM), a także kompletny system ogrzewania podłogowego.

Więcej szczegółów na stronie www.prandelli.pl


Źródło: ''