Studenckie praktyki wakacyjne to dla firmy KAN sposób na pozyskanie przyszłych pracowników, a dla studentów - szansa na naukę zawodu. Do końca marca firma prowadzi rekrutację chętnych.

Praktyki w KAN
KAN - branżowy lider w produkcji instalacji wodnych i grzewczych, w ramach swojego programu praktyk dla studentów uczelni wyższych „PRAKTYKI W KAN – ułatwimy Ci start w przyszłość!” zamierza przyjąć około 10 osób. Firmie szczególnie zależy na studentach dobrze przygotowanych merytorycznie, ze znajomością języków obcych i technicznych programów komputerowych.

Praktyki

Spółka niezmiennie stawia na studentów politechnik, a zwłaszcza Politechniki Białostockiej, z którą współpracuje od lat. Pożądane specjalności to: inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, logistyka, informatyka oraz - w przypadku innych uczelni - ekonomia.

- To oferta dla osób, zdecydowanych poświęcić część wakacji na zdobycie doświadczenia w dynamicznej, międzynarodowej firmie – mówi Iwona Chilimoniuk, szefowa ds.personalnych w KAN.- To też prawdziwe wyzwanie zawodowe i ciężka praca nie zawsze przy biurku, ale również satysfakcja i możliwość rozwoju zawodowego. Podczas praktyk każdy student będzie miał opiekuna, który na koniec oceni jego pracę.

Najlepsi praktykanci z dobrą znajomością języków obcych mają w przyszłości szansę na zatrudnienie w KAN.

Rekrutacja na praktyki letnie (w miesiącach od lipca do września) potrwa do końca marca. Aplikacje można wysyłać na adres praktyki@kan.com.pl.