Czasami podczas urlopu, zamiast odpoczywać, decydujemy się na przeprowadzenie remontu. Warto wówczas zastanowić się nie tylko nad nowym kolorem ścian i zmianą mebli, ale również nad wprowadzeniem udogodnień, które efektywnie poprawią codzienną jakość życia.

Pracowite wakacje
Po remoncie dom powinien stać się nie tylko odnowiony i ładniejszy, ale przede wszystkim jeszcze bardziej komfortowy. Modne meble i intrygujące dodatki, które dziś zaprzątają głowę, wkrótce i tak się znudzą. Nowoczesna technologia wpływająca na standard codziennego funkcjonowania zapewni natomiast długofalową satysfakcję i wygodę.

Decyzja nie tylko na lato

Gdy zmęczeni i zgrzani od upału kładziemy kafelki albo wynosimy gruz, nadejście zimowych chłodów wydaje się być czymś dalekim i niemal abstrakcyjnym. Tracimy wówczas z oczu wiele problemów, które nieubłaganie dadzą o sobie znać, gdy tylko zmieni się pogoda. Dlatego w natłoku pracy związanej z aranżacją domu warto uwzględnić zakup i instalację ekonomicznego sterownika temperatury. Jeżeli zrobimy to jeszcze latem, nadchodzący sezon grzewczy upłynie nie tylko pod znakiem komfortowego ciepła, ale i oszczędności.

Opłacalna inwestycja

Ekonomiczny sterownik SALUS RT500RF firmy Salus Controls wydajnie zarządza zużyciem energii, komunikując się z urządzeniem grzewczym poprzez fale radiowe. Na tle innych tego typu urządzeń wyróżnia go działanie na stabilnej, odpornej na zakłócenia częstotliwości 868 MHz. Podobnie jak wszystkie produkty firmy Salus Controls, termostat RT500 RF dostosowuje swoją pracę do trybu życia i upodobań użytkowników. Pozwala w prosty sposób ustawić aż pięć różnych temperatur na dobę, czyli nawet trzydzieści pięć w tygodniu. Dzięki temu można wybrać optymalny dla siebie poziom ogrzania pomieszczenia, w zależności od obecności i tego, czym się aktualnie zajmujemy. Komfortowa temperatura dla snu różni się bowiem od tej potrzebnej do efektywnej pracy czy też relaksującego popołudnia z książką. Wielu ludzi popełnia podstawowy błąd, gdy wyłącza całkowicie kaloryfer na czas swojej nieobecności. – Ciepło potrzebne do wyrównania temperatury w zbyt wychłodzonym pomieszczeniu kosztuje dużo więcej, niż stałe utrzymywanie temperatury na niższym poziomie – zapewnia Paweł Kulpa, odpowiedzialny za markę Salus Controls. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, sterownik RT500 RF posiada opcje programowania dni tygodni 5 + 2, uwzględniające weekendowe wypady.

Termostaty firmy Salus Controls wykonano z najwyższej jakości materiałów, a ich nowoczesny, elegancki design będzie znakomicie komponował się ze świeżo odnowionym wnętrzem. Jednak co najważniejsze, oszczędność energii wiążąca się z ich użytkowaniem może sięgać nawet do 30 %, a to znacznie podreperuje nadszarpnięty remontem budżet.