Od 13 grudnia br. dystrybucja urządzeń klimatyzacyjnych zwanych "Residential and Light Commercial" ze znakiem YORK będzie prowadzona przez PPH COOL.

PPH COOL - nowy dystrybutor YORK
W celu usprawnienia procesu sprzedaży, wprowadzona została zmiana organizacyjna w zakresie dystrybucji urządzeń z grupy ,"Residential and Light Commercial” w Polsce. Od 13-go grudnia 2010 r. dystrybucja urządzeń klimatyzacyjnych zwanych "Residential and Light Commercial” ze znakiem YORK będzie prowadzona przez nowego Dystrybutora na Polskę:

COOLPPH COOL
ul. Lipowa 10, 05-123 Chotomów
tel. 22 772 64 18, fax: 22 772 65 02
e-mail: cool@cool.pl


Działająca od 1981 roku firma PPH Cool z Chotomowa koło Warszawy jest jednym z wiodących polskich producentów I dystrybutorów działającym na rynku HVAC&R. Poza główną siedzibą w Chotomowie firma posiada 7 biur regionalnych w całej Polsce które obsługują klientów w zakresie sprzedaży i doradztwa technicznego. Wszystkie ważne informacje można znaleźć na stronie: www.cool.pl
Zamówienia od instalatorów i dealerów na produkty ze znakiem YORK z grupy "Residential and Light Commercial” o mocach od 1 do 150 kW oraz części zamienne będą realizowane przez PPH Cool.
PPH Cool będzie również przyjmował, rozpatrywał i realizował:
- nowe roszczenia gwarancyjne na powyższe towary sprzedane w przeszłości;
- nowe zapytania, zamówienia, pomoc techniczną, sprawy organizacyjne, gwarancyjne itd.

Dzięki tej zmianie Johnson Controls i PPH Cool zamierzają zapewnić najlepszy serwis i obsługę na najwyższym poziomie.


[attach=attach1]Informacja "Zmiany organizacyjne w grupie >>Residential and Light Commercial<<"[/attach]

Źródło: ''