Data rozpoczęcia
2008-10-16
Data zakończenia
2008-10-17

termin: 16-17.10.2008 r. miejsce: Warszawa


Informacja prasowa: Warszawa, 14 lipca 2008 - Trane zaprezentuje energooszczędne rozwiązania HVAC podczas konferencji "Potencjał powierzchni biurowych w Polsce 2008-2012"
Trane, światowy lider w dostawie zintegrowanych systemów i usług HVAC, zaprezentuje najnowsze, energooszczędne rozwiązania z zakresu chłodnictwa, wentylacji oraz klimatyzacji podczas konferencjiPotencjał powierzchni biurowych w Polsce 2008-2012, którą w dniach 16-17 października 2008 roku organizuje w warszawskim hotelu Hyatt grupa Informedia Polska.
W prelekcjach oraz panelach dyskusyjnych dotyczących m.in. zagadnień rynku powierzchni biurowych w Polsce, tendencji i czynników wpływających na wartość inwestycji biurowych oraz kosztów eksploatacji i zarządzania nowoczesnymi powierzchniami biurowymi wezmą udział deweloperzy, generalni wykonawcy, administratorzy powierzchni komercyjnych, urbaniści oraz inne osoby, związane z sektorem biurowym w Polsce.

“Uczestnictwo w Konferencji organizowanej przez Informedia jest okazją do przedstawienia najnowszych trendów i technologii HVAC ze szczególnym uwzględnieniem naszej wizji obiektu energooszczędnego i proekologicznego. Chętnie podzielimy się wiedzą, w jaki sposób zarządzać systemami klimatyzacyjnymi w możliwie najlepszy i najbardziej ekonomiczny sposób"
- mówi Paweł Markiton, Dyrektor Zarządzający Trane na Polskę, Białoruś, Ukrainę oraz Kraje Bałtyckie.
Podczas październikowej konferencji Trane przedstawi zagadnienia związane z automatyką i energooszczędnością budynków biurowych oraz planami serwisowymi, jako narzędziami budowania niezawodności i efektywności działania systemów HVAC.

Trane
działa na rynku polskim od roku 1993 i jest jednym z głównych dostawców systemów klimatyzacyjnych i automatyki dla budynków oraz obiektów przemysłowych. Urządzenia Trane działają w tak znanych obiektach biurowych jak chociażby warszawski Błękitny Wieżowiec, Biurowiec Rondo 2, Warszawskie Centrum Finansowe czy budynek Ilmet.
Trane, spółka zależna Ingersoll Rand (NYSE: IR) jest wiodącym, globalnym dostawcą systemów komfortu oraz kompleksowych rozwiązań klimatyzacyjnych dla budynków. Pod nazwami Trane oraz American Standard Heating & Air Conditioning, firma produkuje, instaluje oraz dostarcza serwis i części zamienne do energetycznie wydajnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, systemy sterowania budynkami oraz rozwiązania, wychodzące naprzeciw specyficznym potrzebom klientów handlowych, instytucjonalnych oraz przemysłowych. Trane posiada 35 własnych zakładów montażowych w 10 krajach i zatrudnia obecnie ponad 29.000 osób na terenie całego świata. W Warszawie mieści się dyrekcja Firmy, obejmująca swoim zasięgiem Polskę, Ukrainę, Białoruś oraz Kraje Bałtyckie. Więcej informacji na temat Trane można znaleźć na stronach internetowych www.trane.com

Informedia Polska
jest częścią Informedia Group (UK) z siedzibą w Londynie oraz oddziałami w Europie, Azji i Północnej Afryce. Siła Informedia Group to połączenie międzynarodowego doświadczenia z doskonałą znajomością lokalnego rynku i jego know-how. Informedia Group jest częścią Expomedia Group plc, grupy medialnej B2B specjalizującej się w organizowaniu wysokiej klasy wystaw, targów, konferencji, zarządzającej centrami targowymi na całym świecie oraz wydającej specjalistyczne publikacje.
Źródło: EAST SIDE Consulting GmbH