W wielkich biurowcach, w galeriach handlowych, przychodniach, praktycznie we wszystkich miejscach pracy oraz coraz powszechniej w zwyczajnych lokalach mieszkalnych stawia się na dobrą i sprawną klimatyzację.

Poszukiwana dobra, bezpieczna i skuteczna klimatyzacja!
To, co kiedyś było luksusem, obecnie jest już normą. Jeździmy klimatyzowanymi samochodami, chcemy, aby w pociągach, autobusach też była włączana. W szczególności teraz, kiedy robi się coraz cieplej. Ale nie wystarczy, że klimatyzacja będzie – wymagamy, aby działała poprawnie i była bezpieczna dla naszego zdrowia.
Zdarza się często, że osoby przebywające w klimatyzowanych pomieszczeniach niespecjalnie cieszą się tym faktem. Przyczyn ich niezadowolenia jest wiele. Stare instalacje po prostu głośno pracują, dekoncentrując osoby pracujące w pomieszczeniach, w których są zainstalowane. Stare instalacje bywa ciężko odpowiednio wyregulować, dochodzi jeszcze kwestia zdrowotna – ludzie skarżą się, że częściej chorują, dostają alergii, boją się drobnoustrojów zlokalizowanych w kanałach wentylacyjnych. Ale to nie jest domena tylko starszych instalacji. Nawet nowy klimatyzator nie poddawany w odpowiednich czasie przeglądom i czyszczeniu, staje się potencjalnym zagrożeniem i zamiast pomagać przetrwać gorące dni, sprawia, że w rezultacie lądujemy na przysłowiowym L4.

Tak też się składa, że pracownicy biur dużą uwagę zwracają na swoje warunki pracy. Tym bardziej jest to ważna sprawa dla kierowników – bo jaki pożytek mają z pracowników przebywających na zwolnieniu lekarskim? Z tego powodu, jak tylko przychodzi wiosna zaczynają się naprawy, przeglądy techniczne i czyszczenie klimatyzacji. Prawidłowo stworzona instalacja wentylacyjna oraz dobre i sprawdzone klimatyzatory to pewność, że nasi klienci będą zadowoleni, nie będziemy musieli dokonywać częstych napraw (często w okresie objętym gwarancją), a poza tym zadowolony klient ponownie skorzysta z naszych usług, bądź poleci nasze usługi innym. A na tym nam przecież zależy!

Jeśli chcecie być liderem w waszym regionie z zakresu wentylacji i klimatyzacji, musicie mieć kompleksowe rozeznanie w aktualnych trendach w branży, znać najnowsze technologie i potrafić je w praktyce wykorzystywać. Ponadto Wasze usługi powinny być poparte wymaganymi certyfikatami i atestami. Zatem musicie pracować zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Pamiętajmy, że od naszej pracy – właściwie wykonanej instalacji zależy nie tylko komfort życia, ale i zdrowie naszych klientów.

Wentylacja-Klimatyzacja-Ogrzewanie to poradnik, który trzeba przeczytać. Tylko sprawdzone i pewne informacje, mnóstwo porad i fachowych wskazówek, przykłady rozwiązań oraz szereg potrzebne dane techniczne, niezbędne do dokonywania obliczeń i pomiarów. A wszystko to przedstawione w bardzo jasny i przejrzysty sposób. Praktyczny podział tematów sprawia, że czytasz to, co Cię akurat interesuje i wtedy, kiedy masz na to ochotę. Na pewno nie stracisz wątku. A jeśli szybko potrzebujesz konkretnych informacji, znajdziesz je niemal od ręki! To zaoszczędzi Twój czas i trud, jaki byś włożył, gdybyś szukał tych informacji np. w internecie. Nie ma bardziej kompleksowego źródła wiedzy na temat wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania niż nasz poradnik. Zainteresowany? – kliknij tutaj!

Skorzystaj z rabatu! – Pamiętaj, aby przy zamówieniu w oknie Kod promocyjny wpisać RB10AS01, a otrzymasz 10% zniżki!

Nie chcesz nic kupować? - skorzystaj z bezpłatnych E-Newsletterów. Wystarczy się zarejestrować!


Źródło: ''