Portal Gramwzielone.pl - najlepsze, kompleksowe źródło informacji na temat ekologicznych i energooszczędnych trendów, produktów oraz usług.

Portal Gramwzielone.pl
Gramwzielone.pl www.gramwzielone.pl to portal zajmujący się "zieloną" tematyką. Na stronach portalu znaleźć można wiele informacji o ekologicznej problematyce: biogaz, biomasa, elektrownie wiatrowe, fotowoltaika / panele PV, kolektory słoneczne, kotły grzewcze, pompy ciepła.

Gramwzielone.plStoimy u progu pierwszej wielkiej rewolucji XXI wieku. Po rewolucjach w transporcie i komunikacji, które dokonały się w ubiegłym stuleciu i miały ogromny wpływ na nasze życie, pora na rewolucję w kolorze zielonym - zastąpienie drogich i trujących środowisko paliw kopalnych tanią i czystą energią odnawialną.
To, jak szybko zmienia się nasz klimat i jaki wpływ mamy na tę zmianę my sami, jest w dalszym ciągu kwestią dyskusyjną. Niemniej jednak, skala postępu w zakresie clean-tech sprawia, że już teraz czyste technologie stają się efektywniejsze od tradycyjnych rozwiązań opartych na nadmiernej konsumpcji węgla, gazu czy ropy – surowców, których cena będzie rosła w najbliższych latach w szybkim tempie.
Zielona rewolucja na świecie już się rozpoczęła i dociera także do naszego kraju. Jej przebieg na bieżąco relacjonuje portal Gramwzielone.pl – najlepsze, kompleksowe źródło informacji na temat ekologicznych i energooszczędnych trendów, produktów oraz usług.
Zespół Gramwzielone.pl