Już teraz możesz kontrolować swoją pompę ciepła za pomocą swojego telefonu, tabletu lub komputera. Możesz również robić to w dowolnym miejscu na świecie. Takie monitorowanie pompy ułatwi nam osiąganie odpowiednich efektów np. zmniejszenia temperatury. To wszystko dzięki Danfoss OnLine.

Pompa ciepła zdalnie konrolowana czyli Danfoss OnLine
Na przykład, można obniżyć temperaturę w domu, podczas gdy jesteś na wakacjach, i zwiększyć ponownie, gdy wrócisz. Jeśli wrócisz do domu wcześniej, niż planowałeś, nie ma problemu - za pomocą sieci, możesz z łatwością upewnić się, że w domu jest ciepło i komfortowo. O każdej porze dnia można zdalnie sprawdzić, czy instalacja grzewcza działa, a temperatura jest na wymaganym przez ciebie poziomie. Jeśli coś niespodziewanego się wydarzy ty i twój instalator natychmiast otrzyma informację na telefon lub email. Można także kontrolować i monitorować kilka lokalizacji. Na przykład, jeśli masz domek letni z pompą ciepła, w którym przebywają krewni potrzebujący twojej pomocy. OnLine jest dostępny zarówno dla systemu Android, jak i iPhone.Korzyści:

OnLine może być podłączony bezpośrednio do istniejącej szerokopasmowej sieci bez dodatkowych kosztów.
Z nowym OnLine klient / instalator jest zawsze na bieżąco i może sprawdzić czy pompa ciepła działa prawidłowo, jaki jest stan instalacji z pompą ciepła, jak i zmienić ustawienia (w trybie, temperatura, kalendarz) za pośrednictwem aplikacji na smartfon lub PC - gdziekolwiek, w każdej chwili.
Ostrzeganie - funkcja maksymalnego bezpieczeństwa- ostrzeżenie w przypadku wykrycia nieprawidłowości, jest wysyłane za pośrednictwem aplikacji, jako e-mail lub sms, do klienta i / lub instalatora.
Szybka i łatwa instalacja - wystarczy podłączyć moduł DCM do internetu, przy pomocy kabla Ethernet – przeznaczając na to jak najmniej czasu.
Nowy OnLine współpracuje ze wszystkimi pompami ciepła Danfoss, przeznaczonymi do budynków mieszkalnych. Korzystać z niego mogą zarówno obecni jak i nowi użytkownicy.