miesięcznik

POLSKI INSTALATOR
Polski InstalatorProfil
Miesięcznik Polski Instalator to jeden z wielu periodyków technicznych wydawnictwa Instalator Polski sp. z o.o. Obecny jest na rynku od 1991 roku i skierowany do specjalistów branży instalacyjnej (sanitarnej, grzewczej, gazowej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej).
Ma 11 wydań w roku i cztery numery specjalne: Odnawialne Źródła Energii, O WODzie i KANalizacji, Od kotła do grzejnika, Pompy ciepła i kolektory słoneczne.
Na łamach miesięcznika publikowane są artykuły dostarczające wiedzę praktyczną potrzebną fachowcom branżowym. Publikacje zamieszczane są w takich działach tematycznych, jak: przegląd miesiąca, porady, instalacje grzewcze, energie odnawialne, instalacje sanitarne, zewnętrzne, gazowe, izolacje, wentylacja i klimatyzacja, oprogramowanie komputerowe, prawo i finanse, nowe urządzenia na rynku.
Na stronie internetowej www.polskiinstalator.com.pl, prócz artykułów z aktualnego wydania miesięcznika, znajdują się m.in. raporty, aktualności z życia branży, informacje o szkoleniach, konferencjach, imprezach targowych.
Polski Instalator wspólnie z Polską Korporacją Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji (patronem miesięcznika) jest organizatorem corocznych Kongresów Instalexpo, których formuła przewiduje panele konferencyjne, wystawy oraz konkurs o nagrodę Złotego Instalatora.

Dystrybucja
Polski Instalator jest dostępny w prenumeracie oraz w salonach EMPiK, RUCH, Relay, Inmedio, Franpress, a także w wybranych firmach na terenie całego kraju. Miesięcznik PI można zaprenumerować również w wersji elektronicznej na www.e-kiosk.pl i www.e-gazety.pl
Nakład miesięcznika jest kontrolowany – 8000 egz. Wydawnictwo należy do Związku Wydawców Prasy oraz jest członkiem Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Prenumerata roczna (11 wydań) Polskiego Instalatora w roku 2011: 145 PLN (w tym VAT).
Złóż zamówienie na prenumeratę powołując się na portal wentylacja.com.pl - otrzymasz zniżkę 10%!Źródło: ''