Małgorzata Kasperska, dyrektor zarządzająca i członek zarządu Emerson Network Power, spółki z grupy Emerson (NYSE: EMR) i światowego lidera w zapewnianiu ciągłości działania systemów o kluczowym znaczeniu dla firm (Business-Critical Continuity™), odebrała w imieniu firmy z rąk Pana Randy MacCleary, Prezydenta należącej do Emerson Network Power dywizji produktów i usług Liebert w regionie EMEA, prestiżową nagrodę Presidents Cup za najlepsze wyniki spółki w regionie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki). Uroczystość odbyła się w miejscowości Tognana we Włoszech.

Polska spółka Emerson Network Power najlepsza w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki
Tegoroczne spotkanie szefów spółek Emerson Network Power z regionu EMEA okazało się dużym sukcesem polskiej firmy, która za wyjątkowo dobre wyniki w roku 2009 zdobyła nagrodę w kategorii Klimatyzacja Precyzyjna, nagrodę w kategorii Monitoring oraz prestiżowy President Cup dla najlepszej firmy w regionie EMEA.

"Jestem bardzo dumna z wyników za rok 2009. To zasługa naszego zespołu ekspertów - osób z unikatową wiedza i doświadczeniem. Przez lata udało nam się wypracować wyjątkowo dobrą komunikację w zespole, dzięki temu wiemy, jak sprostać nawet najtrudniejszym projektom i osiągać wyznaczone cele," powiedziała Małgorzata Kasperska.

EMEA Presidents Cup Emerson Network PowerHistoria EMEA Presidents Cup sięga 1996 roku. Przyznawana możne być zarówno wyłącznym dystrybutorom, jak i spółkom Emerson Network Power w poszczególnych krajach za wyjątkowe osiągnięcia (oceniany jest szereg kategorii i wyników biznesowych). Pierwsza w historii nagroda trafiła w 1996 roku do Alpha Grissin, greckiego dystrybutora. Dwukrotnie nagrodę odebrali Szwedzi reprezentujący firmę Coromatic. W roku 2009 nagroda po raz pierwszy przyznana została spółce własnej Emerson Network Power.


O Emerson Network Power™
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity™ - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Usługi i produkty Liebert zasilania, klimatyzacji i monitoringu oznaczają efektywność bez kompromisów - Efficiency Without CompromiseTM - i pozwalają Klientom Emerson Network Power optymalizować infrastrukturę ich centrów danych przez obniżenie kosztów i zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Więcej informacji na stronie: www.liebert.com, www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com


O Emerson™
Emerson (NYSE:EMR), z siedziba w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologie i inżynierię zapewniającym klientom innowacyjne rozwiązania w ramach swoich dywizji: network power, process management, industrial automation, climate technologies, appliance and tools. Sprzedaż w roku finansowym 2009 wyniosła 20,9 miliarda dolarów. Emerson sklasyfikowano na 94 pozycji na liście 500 największych amerykańskich firm magazynu Fortune. Więcej informacji: www.Emerson.comŹródło: Partner of Promotion Sp. z o.o.