Politechnika Lubelska Lublin 20-618 ul. Nadbystrzycka 38D internet: http://www.pol.lublin.pl


Wydział Inżynierii Budowlanej i Sanitarnej
20-618 Lublin, ul.Nadbystrzycka 40
strona Wydziału: http://akropolis.pol.lublin.pl/main.htm
Kierunek kształcenia: Ochrona Środowiska
Specjalizacja: Ogrzewnictwo, Wentylacja, Ochrona Powietrza

Komentarze

 • ZŁA INFORMACJA

  ZAPOMNIANO O GŁÓWNYM KIERUNKU STUDIÓW NA WYDZIALE INŻYNIERII BUDOWLANEJ I SANITARNEJ PL JAKIM JEST BUDOWNICTWO, A W JEGO RAMACH ISTNIEJE ODRĘBNA SPECJALNOŚĆ - URZĄDZENIA SANITARNE, KTÓRA DUŻO DOKŁADNIEJ ZAJMUJE SIĘ ZAGADNIENIAMI WENTYLACJI I KLIMATYZACJI NIŻ PODANA PRZEZ REDAKCJĘ SPECJALIZACJA NA INŻYNIERII ŚRODOWISKA.

 • Oj Michał

  Zapomniałeś o pokrewnych kierynkach i ludziach z tego samego budynku lecz o innym kierunku. Jest OWOP - zapytaj znajomych. Szczerze więcej samemu się trzeba uczyć, ale to owocuje.

 • aktualności

  Aktualizacje:)
  Wydział Inżynierii Środowiska,
  ul. Nadbystrzycka 40 B, 20-618 Lublin
  jestem studentem tej uczelni i tego wydziału, i na 3 roku wybiera sie specjalizacje np. Klimatyzacja wentylacja i ochrona powietrza. jesli o to wam chodzi....

 • Oczywiście Radzio ma racje. Sama konczyłą IŚ - ogrzewnictwo, wentylacja i ochrona powietrza. To spoko kierunek mówią ze cieżko ale tak jak na każdym było chyba. Warto się pomęczyć 2 lata ale poxnije to owocuje. Kiedyś polecałam wszystkim co się wahali ale teraz .. kadra. Ci najbardziej kompetentni zostali na budowlanym, albo już ich nie ma z nami :( (chociaż i na "nowym" jest kilka osób kompetentych). Ogólnie całe IŚ jest spoko kierunkiem.