Gdańsk - Wrzeszcz 80-952 ul. Narutowicza 11/12 tel. (058) 347 20 32, 347 10 25 Informacja o rekrutacji - tel.: (058) 347 25 65 fax: (48 58) 341 58 21 internet: http://www.pg.gda.pl

Wydział Mechaniczny
ul. G. Narutowicza 11/12, 80-952 Gdańsk
e-mail: dziekani@jan.mech.pg.gda.pl
strona Wydziału: http://www.mech.pg.gda.pl
Kierunek kształcenia: Mechanika i Budowa Maszyn
Specjalizacja: Systemy, Urządzenia Chłodnicze i Klimatyzacyjne
Studia doktoranckie: Współczesne technologie i konwersja energii
System studiów: dzienne mgr, inż.; zaoczne inż.

UWAGA! NOWY KIERUNEK!
Studium Podyplomowe:

"WENTYLACJA I KLIMATYZACJA"

>>> szczegóły

Komentarze

 • WARTO !!!

  Dostałem się na klimatyzacje i chłodnictwo.Po 7 semestrach wykładanej "teorii"trafiłem na specjalizacje,ale nie było łatwo.Podoba mi się praktyczne podejście prowadzących do zajeć dydaktycznych,miła atmosfera oraz szacunek jakim darzą każdego z nas.Jak już wspomniałem trzeba bylo mieć wysoką średnią ale nie żałuje czasu poswiecnego na naukę -to sie opłaciło.Pozdrawiam

 • POTWIERDZAM - WARTO

  Ukończyłem W. Mechaniczny-Chłodnictwo w 1993. A wcześniej 5 lat Technikum Chłodniczego w Gdyni na Sambora. Wspanałe lata.

 • RANKING

  Wg czasopisma Newsweek Politechnika Gdańska jest najlepszą uczelnią techniczną (tak zadecydowali pracodawcy,a nie "teoretycy").Między innymi absolwenci klimatyzacji i chłodnictwa przyczynili sie do tego sukcesu.Szkoda tylko ,że władze uczelni nie potrafią tego wykorzystać-np.współpracując z firmami zatrudnijących przyszłych inżynierów.Piszę tu o prawdziwej współpracy...,a nie jaka teraz ma miejsce......ale jestem optymistą i na pewno coś się zmieni.

 • ZDECYDOWANIE WARTO!!!

  jestem absolwentem PG katedry KTC - naprawdę cięzko było się tam dostać, ale opłacało się, nie tylko z powodu szerokiej mozliwości zatrudnienia w tak wąskiej specjalności, jak i również atmosfery samej nauki, pracy ..... jeszcze raz polecam uczcie sie!!!, a tam się dostaniecie - a warto!!!