24 września w stolicy Portugalii, odbyło się międzynarodowe spotkanie Emerson Network Power, na którym podsumowano wyniki w regionie EMEA (Europe Middle East & Africa). Nagrody dla regionalnych liderów przyznano w trzech kategoriach: usługi, klimatyzacja precyzyjna, zasilanie AC. W dwóch pierwszych laury zdobył polski oddział Emerson Network Power.
Na ponad 30 krajów wyróżnionych w Lizbonie, tylko sześć uhonorowano w dwóch kategoriach, wśród nich znalazł się polski oddział Emerson Network Power, spółki z grupy Emerson (NYSE:EMR), globalnego lidera w dziedzinie Business-Critical Continuity™, a wiec gwarantowania ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. "Bardzo cieszymy sie z tego sukcesu. Udało nam się ponownie zwyciężyć i to aż w dwóch kategoriach: precyzyjna klimatyzacja i usługi. Nasze zaangażowanie i rekordowe wyniki zostały docenione." - przyznała z uśmiechem Małgorzata Kasperska, Dyrektor Generalny Emerson Network Power w Polsce.
Sprzedaż koncernu Emerson w roku finansowym 2008 osiągnęła poziom 24,8 miliardów dolarów, a Emerson Network Power miał w tym wyniku istotny udział. "Cieszę się, że polski zespól sprzedaży Emerson Network Power dokłada swoją "cegiełkę" do ogólnego sukcesu firmy i wyróżnią się na tle regionu EMEA. Nagrody z Lizbony to dla nas motywacja do dalszej pracy i rozwoju. Chcę podkreślić, że tegoroczne wyniki w Polsce to zasługa całego zespołu." - dziękowała pracownikom Małgorzata Kasperska.
Oprócz Polski podwójną nagrodę zdobyły tez spółki i przedstawicielstwa Emerson Network Power z: Włoch, Abu Dabi, Kataru, Arabii Saudyjskiej, Dubaju i Omanu.
O Emerson Network Power™
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity™ - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzacje precyzyjna, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikacje. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Produkty marki Liebert z zakresu zasilania, klimatyzacji precyzyjnej i monitorowania oraz usługi firmy Emerson Network Power przyczyniają się do podniesienia efektywności i upraszczają zarządzanie technologiami sieciowymi oraz centrami danych poprzez zwiększenie dostępności i wydajności systemów teleinformatycznych, elastyczność oraz szybkość dostosowania rozwiązań do potrzeb Klienta. Więcej informacji: www.liebert.com , www.emersonnetworkpower.com , www.eu.emersonnetworkpower.com
O Emerson™
Emerson (NYSE:EMR), z siedziba w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologie i inżynierię zapewniając klientom innowacyjne rozwiązania w ramach obszarów, takich jak: zasilanie sieciowe, technologie klimatyzacyjne, zarządzanie procesami, automatyka przemysłowa i wiele innych. Obroty za rok finansowy 2008 wyniosły 24,8 miliarda dolarów. Więcej informacji: www.Emerson.com
Źródło: Partnersi.com.pl