Data rozpoczęcia
2011-09-09
Data zakończenia
2011-09-11
Miejsce
Rzeszów

Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów
Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów
oraz Targi Nieruchomości
9-11 września 2011 r., Rzeszów - Hala PODPROMIE

Partnerzy: PZITB, PZITS, SARP, RESPON
Partnerzy zagraniczni: Agentura BOCATIUS (Słowacja), Asocjacja Międzynarodowej Integracji i Poparcia Rozwoju w Biznesie (Ukraina), Gal-EXPO S.A.

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie serdecznie zapraszają do udziału w jesiennej edycji Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targów Nieruchomości, które odbędą się w dniach 9-11 września 2011 r. w Hali PODPROMIE w Rzeszowie.

Na targach swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa adresowana jest również do tych, którzy zadają sobie pytanie, na co przeznaczyć swoje fundusze? Czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie? Dlatego równolegle z targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości.

Wiosenna edycja Targów Budownictwa i Nieruchomości (marzec 2011) po raz kolejny okazała się największym przedsięwzięciem wystawienniczym na Podkarpaciu zarówno pod względem liczby wystawców, powierzchni ekspozycji jak również frekwencji ze strony zwiedzających (targi zlokalizowane były na powierzchni ok. 7 tys. m2, zgromadziły ponad 300 firm i ponad 21 tys. zwiedzających).

Podczas targów spotkać można najbardziej liczące się firmy działające w sektorze dostawców dla branży budowlanej. Kompleksowa oferta, liczne nowości i premiery rynkowe, a także korzystny klimat do nawiązywania kontaktów handlowych, sprawiają że Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targi Nieruchomości są licznie odwiedzane przez gości z kraju i zagranicy.

Podkarpackie Targi Budownictwa to:
- Najważniejsza wydarzenia w branży budowlanej na Podkarpaciu
- Ponad 200 Wystawców
- Ponad 15 tys. Zwiedzających
- Imprezy towarzyszące:

*Targi Techniki Grzewczej i Instalacyjnej
*II Mistrzostwa Podkarpacia Instalatorów
*Prezentacja kilkudziesięciu Zakładów Aktywności Zawodowej z całej Polski

Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego:
Tradycyjnie dla Wystawców zorganizowany zostanie podczas targów konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR.

http://www.targirzeszowskie.pl