Data rozpoczęcia
2011-03-04
Data zakończenia
2011-03-06
Miejsce
Rzeszów

Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów
Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów
oraz Targi Nieruchomości
4-6 marca 2011 r., Rzeszów - Hala PODPROMIE

Partnerzy: PZITB, PZITS, SARP, RESPON, Portal Meble.pl

Partnerzy zagraniczni: Agentura BOCATIUS (Słowacja), Asocjacja Międzynarodowej Integracji i Poparcia Rozwoju w Biznesie (Ukraina)


Szanowni Państwo,


Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia największego w regionie wydarzenia wystawienniczego - wiosennej edycji Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targów Nieruchomości, które odbędą się w dniach 4-6 marca 2011 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej "PODPROMIE" w Rzeszowie.


Na targach swoje oferty zaprezentuje ponad 300 firm, m. in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów, w tym większość wiodących na Podkarpaciu przedsiębiorstw oraz wiele znanych w Polsce i zagranicą firm. Wielu wystawców zagwarantowało zwiedzającym oferty w najlepszych cenach, wystarczy tylko odwiedzić ich stoisko na targach i złożyć zamówienie podczas imprezy lub tuż po jej zakończeniu.


Targi adresowane są do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Impreza ta, będąca jednym z największych przedsięwzięć wystawienniczych w Polsce, stwarza możliwość zapoznania się z ofertą kilkuset firm w jednym terminie i miejscu, co wpływa na oszczędność czasu i środków finansowych.


Równolegle z Targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się również Podkarpackie Targi Nieruchomości, w ramach których przedstawiona zostanie bogata oferta zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego, instytucji kredytujących zakup nieruchomości oraz firm ubezpieczeniowych.


Oprócz kompleksowej oferty dla klientów indywidualnych, obejmującej cały proces inwestycyjny od projektu poprzez budowę, wykończenie, aranżację wnętrza i ogrodu, na targach zapoznać się będzie można również z wieloma ofertami adresowanymi do osób profesjonalnie zajmujących się branżą budownictwa. Dlatego też serdecznie zapraszamy do zwiedzenia imprezy dystrybutorów materiałów budowlanych, firmy wykonawcze, architektów, deweloperów i innych.


Tradycyjnie podczas targów zorganizowany zostanie konkurs o Złoty Medal PodkarpackiegoRynku Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR. Ceremonia wręczenia nagród dla laureatów konkursu odbędzie się 5 marca o godz. 1630 na antresoli Hali Widowiskowo-Sportowej PODPROMIE - poziom C.


Informujemy Państwa o prezentacjach, które odbędą się podczas wiosennej edycji Targów Budownictwa i Nieruchomości:

* 4 marca, godz. 10:30, poziom C: "Konstrukcje z drewna klejonego warstwowo jako materiał budowlany XXI wieku" (Fabryka Drewna Klejonego - Familia Jurkiewicz i Wspólnicy Sp. J.)

Panele tematyczne:

* Technologia wytwarzania wielkowymiarowych elementów konstrukcyjnych z drewna klejonego warstwowo na przykładzie Fabryki Drewna Klejonego.
* Zastosowanie drewna klejonego w budownictwie wielko-powierzchniowym i jednorodzinnym oraz architekturze ogrodowej.
* Rozwiązania konstrukcyjne z drewna klejonego, obróbka mechaniczna maszynami CNC z zastosowaniem najnowszych programów komputerowych, połączenia ciesielskie, łączniki mechaniczne standardowe i nietypowe.


* 4 marca, godz. 14:00, poziom C:
* "Kraty pomostowe z pokryciami odpornymi na agresywne środowiska chemiczne"(Metalzbyt Polska Sp. z o.o., STACO POLSKA Spółka z o.o.);
* "Tarcze Fibrowe CUBITRON II do szlifowania. Nowość rynku obróbki metali"- prezentacja produktu (Metalzbyt Polska Sp. z o.o., Producent 3M).Jesteśmy przekonani, że również ta edycja Podkarpackich Targów Budownictwa spełni oczekiwania zwiedzających, a bogactwo i różnorodność prezentowanych ofert, w połączeniu z licznymi konkursami i promocjami, stworzy doskonałą okazję do wyboru najlepszej oferty wszystkim tym, którzy myślą o inwestycji we własny dom lub mieszkanie


Godziny zwiedzania targów:

* 4-5 marca 2011 r. (piątek, sobota): 10:00-18:00,
* 6 marca 2011 r. (niedziela): 10:00-17:00.Cena biletu wstępu: 5 zł.
Serdecznie zapraszamy
ORGANIZATOR


Kontakt:
Tel.: 17 853 77 95, 17 850 75 99
Fax: 17 853 77 96, 17 850 75 98
E-mail: biuro@targirzeszowskie.pl

www.targirzeszowskie.plŹródło: ''