Data rozpoczęcia
2010-09-10
Data zakończenia
2010-09-12
Miejsce
Rzeszów

Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów
W dniach 10-12 września 2010 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej "PODPROMIE" w Rzeszowie odbyła się jesienna edycja największych na Podkarpaciu Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, Targów Nieruchomości oraz Targów Techniki Grzewczej i Instalacyjnej.

Targi odwiedziło ponad 12 tys. osób i były one okazją do zapoznania się z ofertą ponad 200 firm - producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów.

Wśród Wystawców znalazły się zarówno czołowe przedsiębiorstwa z Podkarpacia, jak i wiele znanych w Polsce i za granicą firm.

Podkarpackie Targi Budownictwa Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów adresowane były do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa skierowana była również do tych, którzy zadają sobie pytanie, na co przeznaczyć swoje fundusze. Czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie?

Dlatego równolegle z Targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbyły się Podkarpackie Targi Nieruchomości, w ramach których przedstawiona została bogata oferta zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego, instytucji kredytujących zakup nieruchomości oraz firm ubezpieczeniowych.

Wystawcy już tradycyjnie przygotowali dla zwiedzających atrakcyjne oferty cenowe na zakup materiałów budowlanych oraz liczne promocje targowe. Wystarczyło tylko odwiedzić ich stoisko na targach i złożyć odpowiednie zamówienie.

Po raz kolejny dla Wystawców zorganizowany został podczas targów konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego (patrz Laureaci). Celem konkursu było wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawowała Kapituła Konkursu, w skład której wchodzili przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR.

Po raz pierwszy w ramach Targów Budownictwa odbyły się Targi Techniki Grzewczej i Instalacyjnej. Wystawa ta była okazją do zaprezentowania nowych technik, technologii i materiałów znajdujących zastosowanie w branży instalacyjnej szerokiemu gronu odbiorców, zarówno tych branżowych, jak i indywidualnych.

Imprezą towarzyszącą Targom Techniki Grzewczej i Instalacyjnej były I MISTRZOSTWA PODKARPACIA INSTALATORÓW. Wiedza techniczna, estetyka wykonania, sprawność, szybkość i kultura pracy to cechy dobrego fachowca, dlatego też wielu Instalatorów działających w branży chciało sprawdzić swoje umiejętności. Podczas

I Mistrzostw Podkarpacia Instalatorów konkurencja była silna, a nagrody warte rywalizacji - pula nagród wynosiła ponad 25 tys. zł.

http://www.targirzeszowskie.pl