Data rozpoczęcia
2010-03-12
Data zakończenia
2010-03-14
Miejsce
Rzeszów

Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów
Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów
oraz Targi Nieruchomości
12-14 marca 2010 r., Rzeszów - Hala PODPROMIE

Szanowni Państwo,
MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie serdecznie zapraszają do udziału w największych na Podkarpaciu Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targach Nieruchomości, które odbędą się w dniach 12-14 marca 2010 r. w Hali PODPROMIE w Rzeszowie.
Na targach swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.
Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa adresowana jest również do tych, którzy zastanawiają się czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie? Dlatego równolegle z targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości.
Targi budownictwa organizowane przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie z roku na rok odnotowują dynamiczny rozwój. Podczas tych targów spotkać można najbardziej liczące się firmy działające w sektorze dostawców dla branży budowlanej. Kompleksowa oferta, liczne nowości i premiery rynkowe, a także korzystny klimat do nawiązywania kontaktów handlowych, sprawiają że Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targi Nieruchomości są licznie odwiedzane przez gości z kraju i zagranicy (ponad 20 tys. zwiedzających w 2009 roku).

Promocja Targów:

Kampania promocyjna targów prowadzona będzie w oparciu o najważniejsze media regionalne, billboardy, plakaty, zaproszenia kierowane do architektów, firm usługowych oraz największych instytucji i firm w regionie, a także inne działania mające na celu pozyskanie jak największej liczby zwiedzających (promocje targowe, konkursy z cennymi nagrodami itp.).

Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego:

Po raz kolejny dla Wystawców zorganizowany zostanie podczas targów konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR.
www.targirzeszowskie.pl