Data rozpoczęcia
2009-03-13
Data zakończenia
2009-03-15

13-15.03.2009 Rzeszów


Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów
oraz Targi Nieruchomości
13-15 marca 2009 r., Rzeszów - Hala PODPROMIE
Szanowni Państwo,
MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie serdecznie zapraszają do udziału w największych na Podkarpaciu Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targach Nieruchomości, które odbędą się w dniach 13-15 marca 2009 r. w Hali PODPROMIE w Rzeszowie.
Na targach swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.
Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa adresowana jest również do tych, którzy zadają sobie pytanie, na co przeznaczyć swoje fundusze? Czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie? Dlatego równolegle z targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości.
Targi budownictwa organizowane przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie z roku na rok odnotowują dynamiczny rozwój. Podczas tych targów spotkać można najbardziej liczące się firmy działające w sektorze dostawców dla branży budowlanej. Kompleksowa oferta, liczne nowości i premiery rynkowe, a także korzystny klimat do nawiązywania kontaktów handlowych, sprawiają że Podkarpackie Targi Budownictwa , Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targi Nieruchomości są licznie odwiedzane przez gości z kraju i zagranicy (ponad 20 tys. zwiedzających w 2008 roku).
Współpraca z zagranicą:
MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie osiągnęły znaczącą pozycję na rynku wystawienniczym w Polsce, są również coraz bardziej znane u najbliższych sąsiadów - Ukrainie i Słowacji. Firma od lat współpracuje z partnerami zagranicznymi, m. in. największą ukraińską gazetą "Wysoki Zamek", Asocjacją Międzynarodowej Integracji i Poparcia Rozwoju w Biznesie (Ukraina), Agenturą BOCATIUS z Koszyc - organizatorem jednych z największych targów budowlanych na Słowacji. Efektem tej współpracy są misje gospodarcze, indywidualne przyjazdy przedsiębiorców z Ukrainy i Słowacji, które stwarzają naszym Wystawcom możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów handlowych.
Drastyczny wzrost cen materiałów budowlanych i towarzyszący mu ciągle rosnący popyt powoduje, że rynek polski staje się bardziej atrakcyjny dla producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych z Czech i Słowacji, co powinno również odzwierciedlić się we wzroście zainteresowania udziałem w najbliższych edycjach targów firm zagranicznych
Promocja Targów:
Kampania promocyjna targów prowadzona będzie w oparciu o najważniejsze media regionalne, billboardy, plakaty, zaproszenia kierowane do architektów, firm usługowych oraz największych instytucji i firm w regionie, a także inne działania mające na celu pozyskanie jak największej liczby zwiedzających (promocje targowe, konkursy z cennymi nagrodami itp.).
Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego:
Po raz kolejny dla Wystawców zorganizowany zostanie podczas targów konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR.
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w targach i życzymy wielu sukcesów.
ORGANIZATOR
www.targirzeszowskie.pl