Koniec z tradycyjnie rozumianym pojęciem podgrzewacza. Nowością w tej dziedzinie jest podgrzewacz VELIS PREMIUM. Został on wyposażony w inteligentne funkcje, które umożliwiają dostosowanie produkcji wody do rytmu życia użytkowników. Posiada wiele zalet, które decydują o tym, że jest to idealne urządzenie dla każdych potrzeb.

Podgrzewacz wody VELIS
Velis Premium Ariston

Kompaktowe podgrzewacze VELIS PREMIUM dostępne są w kolorowych (6 kolorów) obudowach i z designerskim wyświetlaczem cyfrowym. Smukła, minimalistyczna budowa urządzenia sprawia, że może być ono umieszczone na dowolnej ścianie łazienki. Płaska obudowa posiada zaledwie 27 cm głębokości. Podgrzewacz można montować w 2 położeniach w pionie i poziomie. System ECO zapisuje w pamięci czas, w którym użytkownicy zwykle korzystają z ciepłej wody, a następnie podgrzewa jej wymagane ilości w określonych interwałach czasowych. Urządzenie może być również łatwo programowane w cyklu dobowym za pomocą czytelnego wyświetlacza dotykowego. Zastosowany w urządzeniu system wlotu zimnej wody NANOMIX rozprasza zimną wodę i zapobiega jej mieszaniu się z warstwami gorącej wody. Innowacyjna elektronika BEST pozwala przy tym utrzymywać w zbiorniku wyższą temperaturę, dzięki czemu podgrzewacze VELIS produkują nawet do 20% więcej ciepłej wody w porównaniu z rozwiązaniami o tradycyjnej konstrukcji.

Życie podgrzewacza wody Velis Ariston zostało w humorystyczny sposób przedstawione w filmie „Memories of Velis”. Film ten uplasował się na 2 miejscu w prestiżowym konkursie MOVI&Co.


[VIDEO:YOUTUBE:5q6ylYV4How]