Producent izolacji – firma Knauf Insulation zaprosiła swoich klientów w tropikalną podróż, podczas której rozbrzmiewała gorąca salsa a z pirackiego kufra sypały się prawdziwe skarby...


Informacja prasowa - Warszawa 15.10.2008 r.
W spotkaniu uczestniczyło około 200 osób należących do grona firm współpracujących z Knauf Insulation. Towarzyszył im latynoamerykański zespół muzyczny Grupo Costa oraz zespół Rising Revue, który wystąpił z niezapomnianym pokazem tańców latynoamerykańskich i karaibskich. Nie zabrakło również elementów rywalizacji. „Ile procent całkowitej energii zużywa się w budynkach” i „Jakie jest najcieplejsze miejsce na Ziemi” – m.in. na takie pytania odpowiedzieli uczestnicy w trakcie energetycznego quizu. Uczestnicy mieli również niepowtarzalną okazję na sprawdzenie się w Limbo Dance, czyli porywającym konkursie tanecznym polegającym na przechodzeniu pod poprzeczką w rytm muzyki.

- Spotkanie zostało zorganizowane, by w nieco mniej oficjalnej atmosferze przedstawić naszym klientom nową rozszerzoną w 2008 roku ofertę produktów oraz zapoznać klientów z powiększonym zespołem doradców handlowo-technicznych
– wyjaśnia Arkadiusz Gąsiorek – od 1 października zajmujący w firmie stanowisko Country Manager (Polska i kraje bałtyckie) – Na spotkaniu ogłosiliśmy również stworzenie nowego działu, który zajmie się produktami z grupy izolacji technicznych.
Zwieńczeniem wieczoru była piracka loteria, w której główną nagrodą była dwuosobowa wycieczka na Karaiby.


Fot. 1. Od lewej: Arkadiusz Gąsiorek (Country Manager),
Jana Nedasova (Dyrektor Marketingu na Europę Wschodnią),
Beata Kuskowska (Marketing communications Manager),
Ewa Kosmala (Dyrektor ds TechniczncznychFot. 2. Goście Knauf Insulation


Fot. 3. Piracka loteria


Fot. 4. Pokaz

Firma Knauf Insulation należąca do grupy Knauf, jest najszybciej rozwijającym się producentem izolacji na świecie. W celu zapewnienia profesjonalnego doradztwa w zakresie najszerszej na rynku oferty produktowej oraz zagwarantowania optymalnego wyboru izolacji do każdego zastosowania, firma stale inwestuje w rozwój działalności i rozbudowuje zespół. Na polskim rynku firma Knauf Insulation Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2006 roku. Asortyment firmy obejmuje wyroby z wełny szklanej, wełny kamiennej, wełny drzewnej Heraklith® oraz polistyrenu ekstrudowanego. Firma Knauf Insulation promuje nowoczesne energooszczędne rozwiązania dla budownictwa oraz angażuje się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.
Źródło: Agencja inplusPR