W dniach 6–7 września 2001 ABB Bovent Sp. z o.o. z Warszawy zorganizowała konferencję z okazji X jubileuszowych Targów INSTALEXPO 2001. O konferencji tej pisaliśmy już: "Konferencja ABB Bovent".

ABB Bovent komentuje:
W sali Ballada warszawskiego hotelu HOLIDAY INN gościliśmy projektantów, przedstawicieli firm instalacyjnych, a nawet pracowników naukowych szkół wyższych – wszyscy z branży wentylacyjno–klimatyzacyjnej.

Zawitali do nas zarówno „starzy znajomi” jak i reprezentanci firm, z którymi do tej pory nie mieliśmy kontaktu.
Nasi Goście mieli do wyboru każdego dnia 5 różnych prezentacji.
Wcale nie mała grupa Słuchaczy, uczestniczyła we wszystkich 10 pokazach!!! Utwierdziło to nas w przekonaniu, że audio-wizualna forma informacji o produktach, połączona z omówieniem najbardziej istotnych, kluczowych zagadnień ich dotyczących, znalazła uznanie w oczach naszych Klientów.

O tym, że nie jest to gołosłowne stwierdzenie, niech świadczą liczby:
W ciągu dwóch dni odwiedziło nas ponad 200 osób!!!
Sala pękała w szwach!
Z tego też względu, nie wszyscy mogli uczestniczyć w naszych prezentacjach. Przepraszamy! – ale frekwencja przerosła nasze wszelkie oczekiwania!
Podsumowując:
Odczuwamy dużą satysfakcję, słysząc: prośby o powtarzanie takich spotkań; stwierdzenia, że nie był to czas stracony!
Mamy poczucie dobrze spełnionej misji!
Jednym słowem sukces!
ABB Bovent Sp. z o.o.

Komentarze

  • Duszno, nudno ...

    Na prezentacji było tłoczno, duszno - notatki na kolanach, bez szatni i zaplecza. Sama prezentacja ogólnikowa, prowadzący nie umiał odpowiedzieć na podstawowe pytania. Brawa dla pani tłumaczącej i sprawującej nadzór nad wszystkim - tylko ona była w pełni przygotowana. Jeśli to "sukces" firmy ABB Bowent to gratulacje ....