Płyta Climaver Deco - zgłoszona do konkursu na najciekawszy produkt wystawy FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2011.

Płyta Climaver Deco
Co roku podczas wystawy FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA organizowany jest Konkurs na najciekawszy produkt wystawy. O tytuł ten ubiegają się wyroby zgłoszone przez wystawców FORUM - SALONU, które zostały wprowadzone na polski rynek w latach 2010-2011. Są dwie metody głosowania...

1. Głosowanie podczas wystawy
Zwiedzający wystawę wybierają najciekawszy ich zdaniem produkt. Każdy może oddać jeden głos wykorzystując w tym celu swoją kartę wstępu. Karty są zbierane w czasie trwania wystawy, a pod koniec drugiego dnia FORUM - SALONU zostaną publicznie zliczone. Największa ilość oddanych głosów na dany produkt oznacza zwycięzcę tytułu.

2. Głosowanie online
W internetowym Konkursie na najciekawszy produkt wystawy FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2011 maksymalnie można oddać trzy głosy. Zapraszamy do głosowania na stronie www.forumwentylacja.pl

Firma BH-RES Sp. j. zgłosiła do konkursu płytę Climaver Deco hiszpańskiego producenta Saint - Gobain Cristaleria S.A.:


Płyty Climaver Deco służą do wykonywania gotowych izolowanych termicznie i akustycznie przewodów o przekroju prostokątnym w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego oraz wszelkich budynkach użyteczności publicznej.
Climaver Deco mają podobną budowę jak obecne na polskim rynku od 2003 roku płyty Climaver A2 Black. Mają taki sam rdzeń z włókna szklanego, taką samą powłokę wewnętrzną oraz takie same parametry dotyczące przesyłanego powietrza oraz tłumienia dźwięku. Innowacją jest zastosowanie jako powłoki zewnętrznej specjalnego laminatu (aluminium + włókno szklane), którego wierzchnia warstwa to mocna tkanina z włókna szklanego występująca w sześciu kolorach.
Dla każdego rodzaju płyt dostępne są też taśmy montażowe w takim samym kolorze. Zewnętrzna powłoka płyt ma właściwości antystatyczne dzięki czemu nie dochodzi do osadzania się na niej kurzu. Jest też odpowiednio zaimpregnowana co zwiększa odporność na zabrudzenia.
Płyty Climaver Deco są niepalne co pozwala na zastosowanie ich we wszystkich obiektach użyteczności publicznej. Są też całkowicie odporne na korozję i mogą być stosowane w obiektach w których panuje agresywne środowisko np. w budynkach basenów z chlorowaną wodą.
Ze względu na bardzo dobre własności tłumienia dźwięku stosowanie płyt Climaver Deco jest szczególnie zalecane w obiektach o najwyższych wymaganiach akustycznych.

Zgłaszający: BH-RES Mędrek i Wspólnicy Sp. j.
Nazwa produktu: Płyta Climaver Deco
Nazwa i kraj producenta: Saint - Gobain Cristaleria S.A., Hiszpania

Dane techniczne Climaver Deco:
- grubość/szerokość/długość: 25/1190/3000 mm
- gęstość: 85 kg/m3
- euroklasa ogniowa: A2-s1,d0
- maksymalne ciśnienie: 800 Pa
- max. prędkość powietrza: 20 m/s
- max. temperatura: 120oC
- sztywność: R5.

Płyty Climaver Deco posiadają zgodność z normą PN-EN 13403:2005, a także znak CE, certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001.

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyna w kraju wystawa w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Dziewiąta edycja FORUM odbędzie się w dniach 29-30 marca 2011 roku (wtorek - środa), w Centrum Kongresowo-Hotelowym "Gromada" przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.