Stowarzyszenie "Kominy Polskie" zostało nominowane do nagrody "PŁOMIEŃ ROKU 2009" przyznawanej przez Wydawnictwo "Świat Kominków".

PŁOMIEŃ ROKU 2009 - Nominacja dla
Stowarzyszenie nominowano w dwóch kategoriach. Nominacją wyróżniono konferencję "KOMIN 2009. Ciepło jest ulotne... Bezpieczne użytkowanie instalacji kominowych, grzewczych i wentylacyjnych" w kategorii "WYDARZENIE KRAJOWE" oraz "Czarny raport" w kategorii "BEZPIECZNY KOMINEK".

Wyłonienie zwycięzców poszczególnych kategorii nagrody "PŁOMIEŃ ROKU 2009" odbędzie się w ramach Płomiennego miniFORUM, które będzie miało miejsce 26 czerwca br. w Nałęczowie. Więcej informacji na temat nagrody znajdą Państwo w najnowszych numerach "Świata Kominków" i na stronie internetowej wydawnictwa www.ihz.pl

Płomień RokuPŁOMIEŃ ROKU to przyznawana corocznie nagroda i wyróżnienia dla najlepszych firm, produktów i osobowości branży kominkowej. Płomień jest przyznawany przez kwartalnik "Świat Kominków" w wielu kategoriach np. Polski Produkt Roku, Mała i Średnia Firma Roku czy Wydarzenie Zagraniczne Roku, tak by jak najdokładniej przefiltrować i docenić wszelkie aspekty działania branży. Do konkursu stają nie tylko firmy oraz jej produkty, lecz także wydarzenia. Tradycyjnie wybrany zostaje także Dym roku, czyli zjawisko niekorzystne dla całej branży. Rozdaniu nagród towarzyszy zwykle konferencja.


Źródło: Stowarzyszenie Kominy Polskie