Najwyższe z wyróżnień! - Platynowy Laur Konsumenta dla firmy Viessmann


Informacja prasowa - Wrocław 28.08.3008 r.
Już po raz trzeci firma Viessmann zebrała największą liczbę głosów (trzy złote medale - Laur Konsumenta) i pozytywnych ocen w kategorii urządzenia i systemy grzewcze. Firma wyróżniona została prestiżowym godłem: Platynowy Medal Grand Prix Konkursu Laur Konsumenta 2008.
Takie wyróżnienie zdobyło jak dotąd tylko kilkanaście marek na trzysta konkursowych kategorii.
Laur Klienta / Laur Konsumenta to program, który corocznie wyłania najpopularniejsze marki i produkty w prawie trzystu kategoriach. Jego organizatorem jest Grupa Media Partner.
O tym, kto otrzyma nagrodę, decyduje ogólnopolski sondaż przeprowadzony wśród gospodarstw domowych i przedsiębiorstw oraz głosowanie konsumentów i ich opinie. Badania, do zakończonej właśnie czwartej edycji programu, rozpoczęły się w grudniu 2007 roku i miały na celu określenie poziomu popularności i rozpoznawalności produktów i usług. Podobnie jak w poprzednich latach, ankieterów interesowała przede wszystkim znajomość marki i podstawowe opinie na jej temat.
Ponieważ wyboru dokonują sami klienci, nagroda w konkursie odzwierciedla tendencje na rynku i jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie i marce.

Laur Konsumenta 2008
GRAND PRIX
dla Viessmann Sp. z o.o.

Źródło: Testa Communications