Niemal stu uczestników zgromadził I Turniej o Puchar „Trzech Diamentów" pod patronatem Zymetric. Liczne sportowe atrakcje, cenne nagrody i wieczorna uczta bawarska - każdy znalazł tu coś dla siebie.

Piłkarski Piknik Zymetric
Amatorskie rozgrywki piłkarzyków stołowych przez cały sezon towarzyszyły Uczestnikom w przerwach Szkoleń dla Instalatorów urządzeń Mitsubishi Electric, organizowanych przez Zymetric. Ich zwieńczeniem był wrześniowy finał w sulejowskim „Zielonym Gościńcu". Na sześciu stołach rozegrano I Turniej o Puchar „Trzech Diamentów". Zwyciężyli Panowie: Michał Dereń z firmy KlimaWent i Andrzej Pluszczewicz z firmy Protektor. Zaszczytne miejsca na podium zajęli również: 2 miejsce - Pan Krzysztof Redek z firmy Reko Klima wraz z Panem Marianem Grzędzickim z firmy Klim-Bud, 3 miejsce - Panowie Piotr Woliński i Rafał Kałużny z firmy Kool Serwis. Podczas wieczornego SeptemberFest zwycięzcy odebrali wspaniały puchar, nagrodę główną i gratulacje.

Zymetric już przygotowuje kolejny sezon Szkoleń dla Instalatorów, podczas których rozgrywane będą mecze piłkarzyków stołowych. Na dokładne poznanie czeka jeszcze wiele technologii Mitsubishi Electric jak i zapewne odkrycie nowych talentów piłkarskich.

Informacje o terminach szkoleń na stronie http://www.mitsubishi-electric.pl/szkolenia/

Fot. Zymetric
Fot. Zymetric
Fot. Zymetric

Źródło: Zymetric Sp. z o.o.