Inwido Polska Glass (spółka zależna firmy Sokółka Okna i Drzwi), zajmująca się produkcją zestawów szybowych, jako pierwsza firma w Polsce, otrzymała certyfikat CMS Mark. Certyfikat został przyznany po przeprowadzeniu audytu przez CENSolutions Ltd z Wielkiej Brytanii.

Inwido Polska Glass jest pierwszą firmą z Polski, która otrzymała prawo do używania certyfikatu CMS Mark®. Znak jest potwierdzeniem wysokiej jakości szyb zespolonych, produkowanych przez spółkę, wdrożenia i przestrzegania wszystkich procedur Zakładowej Kontroli Produkcji – zgodnie z wymogami normy EN-1279 oraz wymaganiami licencyjnymi CENSolutions. CMS Mark® jest uznawany przez NHBC (National House-Building Council) w Wielkiej Brytanii, na równi z innymi brytyjskimi znakami jakościowymi.

Sokółka Okna i Drzwi S.A. należy do największych na polskim rynku producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Firma istnieje od ponad 30 lat. W 2006 roku spółka stała się częścią, wywodzącej się ze Szwecji, międzynarodowej grupy Inwido AB. Wartość rocznych obrotów grupy wynosi około 600 mln euro. W swoich strukturach jednoczy ona czołowych producentów i najlepsze marki okien i drzwi.