W dniach 17-19 listopada 2004 roku, w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, odbędzie się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Ogrzewnictwa, Wentylacji i Klimatyzacji – HVAC Poland.Pierwsza edycja targów HVAC POLAND organizowana jest przez Międzynarodowe Targi Warszawskie wspólnie z brytyjskim partnerem, firmą Montgomery International Ltd. Impreza adresowana jest do wszystkich instytucji, firm i osób związanych z tematyką prezentowaną na targach i oferująca pełny przegląd oferty rynkowej wraz z pojawiającymi się na rynku najnowocześniejszymi technologiami i standardami.
Targi odbędą się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, Krajowej Izby Gospodarczej, Krajowej Izby Budownictwa, Stowarzyszenia Architektów Polskich, Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa oraz Instytutu Ogrzewnictwa i Wentylacji Politechniki Warszawskiej. We współpracy merytorycznej z Polskim Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Sanitarnych i Stowarzyszeniem Polska Wentylacja.
Tak silne wsparcie udzielone targom daje gwarancje, że impreza zostanie zorganizowana na najwyższym poziomie, zarówno pod względem merytorycznym jak i oczywiście organizacyjnym.
Targom HVAC POLAND towarzyszyć będzie bardzo bogaty i interesujący program konferencji i seminariów branżowych, również związanych z możliwością pozyskiwania środków z funduszy Unii Europejskiej.
Organizatorzy nawiązali już współpracę z izbami gospodarczymi, wydziałami ekonomiczno handlowymi ambasad w zakresie promocji targów.
Organizator liczy na to, że targi organizowane wspólnie z brytyjskim partnerem, firmą Montgomery International Ltd wpiszą się na stałe w kalendarz wydarzeń gospodarczych nie tylko Warszawy i Polski, ale całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej.
Internet: www.hvacpoland.com
e-mail: mariusz.kleta@expocee.pl

Patronat medialny:


Komentarze

  • Targów więcej niż klientów

    W ostatnich 10 latach mamy prawdziwa ekplozję różnego rodzaju targów. Jeśłi mamy coś rzeczywiście akceptować to powinny być to TYLKO i wyłącznie międzynarodowe targi/show ASHRAE , które wystawiają sie na całym świecie i sa największym pzredsizięciem w tej branży. Byłem na takich w Chicago, Japoni i wiem o czym mówię. We Frankfurcie i Hamburgu Niemcy mają własny "light & building" , Milano także , Paryż swoje - a teraz oprócz Poznańskich INSTALACJE mamy teraz jeszcze nowy twór, który cvhce sie wepchnąc i nie wiadomo po co.. Nie tak dawno warszawskie targi Instalacyjnje i Thermu dały totalnego ciała - to widac teraz ,że sa NOWI ryzykanci i promują nowe targi. KTO ma na to czas i pieniądze? kiedy klienta nie ma bo nie ma kasy a robót inwestycyjnych jest mniej niz firm instalacyjnych. Recesja rynku nie daje gwarancji na sukces takich targów , tym bardziej ,że wiele poważnych firm raczej skłąnina sie do bezpośredniego marketingu (kursy,szkolenia , spotkania, etc) niż tracić kupe kasy na stoisko.