MTP zapraszają do udziału w nowym wydarzeniu - pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI 2010, które odbędą się w dniach 26 - 29 kwietnia 2010 r. w Poznaniu równolegle z Międzynarodowymi Targami Instalacyjnymi INSTALACJE 2010.
Dlaczego targi kominkowe?
W roku 2008 w ramach targów INSTALACJE zadebiutował projekt "Kominki w akcji" - pierwsza w Polsce ekspozycja działających kominków. Sukces tego wydarzenia dał Międzynarodowym Targom Poznańskim impuls do stworzenia specjalistycznych Targów Kominkowych - kompleksowej ekspozycji i wydarzenia nr 1 dla branży.

Korzyści z udzialu w targach

Targi Kominkowe w Poznaniu dają jedyną w Polsce możliwość zaprezentowania "kominków w akcji" w specjalnie do tego celu przystosowanym pawilonie. Pomysł stworzenia Targów KOMINKI spotkał się z przychylnością branżowych autorytetów i mediów, z którymi współpraca z pewnością przyczyni się do wzbogacenia ekspozycji o ciekawe wydarzenia towarzyszące i do zainteresowania targami szerokiej rzeszy specjalistów. Niezaprzeczalnym atutem targów jest także fakt, iż odbywać się one będą równolegle do największych w Polsce targów instalacyjnych INSTALACJE 2010. Dzięki temu jest okazja dotarcia ze swoją ofertą do licznie odwiedzających targi co roku profesjonalistów z branży. W roku 2008 targi INSTALACJE odwiedziło prawie 30.000 osób!
Strona targów KOMINKI 2010: www.kominki.mtp.pl