Data rozpoczęcia
2010-10-22
Data zakończenia
2010-10-24
Miejsce
Kielce

PIĘKNE WNĘTRZE / TWOJE 4 KATY
PIĘKNE WNĘTRZE I Targi Wyposażenia i Wystroju Wnętrz PIĘKNE WNĘTRZE
IV Świętokrzyskie Targi Mieszkaniowe i Inwestycyjne TWOJE 4 KATY
22-24.10.2010


W związku z dużym zainteresowaniem w branży wnętrzarskiej postanowiliśmy przedstawić Państwu nową, uzupełniającą edycje wiosennych targów DOM, tym razem skupiającą się głównie na wyposażeniu i wystroju wnętrz. Na Targi PIĘKNE WNĘTRZA zapraszamy przede wszystkim producentów i dystrybutorów mebli, wyposażenia łazienek i kuchni, podłóg, farb, materiałów do wykończania ścian i podłóg, tekstyliów, akwariów, saun, kominków, dekoracji okien i artykułów dekoracyjnych.. To doskonała okazja do zaprezentowania i poznania rynkowych nowości oraz nawiązania korzystnych kontaktów handlowych i kooperacyjnych.
Kieleckie Targi Budowlane cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno Wystawców, jak i zwiedzających je specjalistów z całej Polski, są również ulubioną wystawą mieszkańców Kielc i woj. Świętokrzyskiego. W ubiegłym roku liczba zwiedzających przekroczyła 22 tysięcy. Uczestniczą w nich największe i najprężniejsze firmy z tego sektora gospodarki. Targi DOM są rekomendowane przez Polską Korporację Targową. Jesteśmy przekonani, że również Targi jesienne cieszyć się będą ogromnym zainteresowanie zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Tym bardziej, że równocześnie odbędą się już po raz IV, a w obiektach Targów Kielce po raz pierwszy Świętokrzyskie Targi Mieszkaniowe i Inwestycyjne TWOJE 4 KATY organizowane wraz z Zespołem 4 Kąty. Na targach jesiennych będą Państwo mogli nie tylko urządzić i wyposażyć swoje mieszkanie, ale również zapoznać się z ofertą firm deweloperskich, spółdzielni mieszkaniowych, agencji nieruchomości i banków.

Nasze atuty - Targi DOM:
300% wzrostu powierzchni (od 2007 r.)
280 Wystawców z całej Polski
25.000 m2 powierzchni stoisk
22.000 zwiedzających

Zapraszam Państwa do udziału w naszych kolejnych Targach, życząc owocnej współpracy oraz zawarcia nowych umów handlowych i zdobycia nowych kontrahentów. Jesteśmy przekonani, że Targi jesienne dadzą wszystkim uczestnikom imprezy możliwość doskonałej prezentacji swojej oferty oraz nawiązania kontaktów biznesowych, zaś Zwiedzającym ułatwią przegląd ofert i inwestycji dostępnych na rynku.

Uczestnictwo w targach należy do najbardziej skutecznych form promocji. Pozwala na bezpośredni kontakt w jednym miejscu i czasie producentów z przyszłymi użytkownikami. Targi są doskonałym miejscem do przedstawienia możliwości firmy i porównania jej z konkurencją. Dają możliwość wymiany doświadczeń, zastosowania różnorodnych form promocji oraz inwestowania w promocję, przy coraz lepszej koniunkturze, co możemy zaobserwować w obecnej chwili. Rynek mieszkaniowy wraca do równowagi. Potrzeby mieszkaniowe Polaków tworzą obiecującą, wieloletnią perspektywę dla wszystkich firm związanych z budowaniem, remontowaniem, instalowaniem, wyposażeniem oraz projektowaniem.

Źródło: Targi Kielce Sp. z o.o.