Samsung Electronics Polska Sp z o.o. jako jedna z pierwszych zgłosiła swój produkt - klimatyzator ścienny monosplit typ MB (black) model AQV09ABBN/X - do Konkursu na Najciekawszy Produkt wystawy FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2010.

Perłowo czarny klimatyzator MB black Samsung w Konkursie na Najciekawszy Produkt
AQV09ABBN/X
Nowa linia klimatyzatorów SAMSUNG MB (black) to unikalne cechy oraz nowoczesne wzornictwo. Klimatyzatory MB przeznaczone są głównie dla użytkowników indywidualnych. Znajdą także zastosowanie w pomieszczeniach komercyjnych i użyteczności publicznej, o małej powierzchni.

Dzięki wyjątkowym funkcjom oczyszczania powietrza (Micro Plasma Ion - bezobsługowy generator jonów wodoru i tlenu, technologia Silver Nano - filtr i parownik o właściwościach antyseptycznych), klimatyzator eliminuje większość patogenów obecnych w powietrzu takich jak wirusy (w tym 99% A H1N1), bakterie, grzyby i alergeny. Tym samym znajduje zastosowanie w pomieszczeniach o wysokim rygorze jakości powietrza np. obiekty służby zdrowia. Dodatkowo wysoka efektywność energetyczna w trybie chłodzenia jak i grzania pozwala ograniczyć koszty zużycia energii elektrycznej w budynku w okresie całego roku.

Samsung MB AQV09ABBN/X black - dane techniczne, najważniejsze funkcje i cechy:
- wydajność chł./grz. 2,5/3,5 kW
- klasa energetyczna A/A (EER/COP 4,40/4,20)
- poziom ciśnienia akustycznego jednostki wewnętrznej (1m) 20 dB(A)
- zakres pracy urządzenia: tryb chłodzenia -10oC/46oC, tryb grzania: -15/24oC
- czynnik 410A
- automatycznie podnoszony panel przedni
- 5-etapowy system oczyszczania powietrza – Halth Care System
- strefa MPI
- sprężarka S-Inverter
- perłowo czarny kolor obudowy.

Urządzenie posiada certyfikat EUROVENT, Atest higieniczny PZH, Deklarację zgodności CE oraz raporty z badań skuteczności Micro Plasma Ion.

Co roku podczas wystawy FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA organizowany jest Konkurs na najciekawszy produkt wystawy. O tytuł ten ubiegają się wyroby zgłoszone przez wystawców FORUM - SALONU, które zostały wprowadzone na polski rynek w latach 2009-2010.
Wszystkie zgłoszone do Konkursu produkty zostaną zaprezentowane na firmowych stoiskach, w drukowanym katalogu wystawców, w najnowszym wydaniu magazynu "Cyrkulacje" i na płycie CD będącej dodatkiem do materiałów konferencyjnych FORUM - SALONU. Najciekawszy produkt FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2010 poznamy 17 marca - drugiego dnia wystawy.
Lista zgłoszonych produktów jest na bieżąco aktualizowana i dostępna na stronie www.forumwentylacja.pl

Źródło: www.forumwentylacja.plŹródło: ''