Leak Lock jest wysokiej wytrzymałości uszczelniaczem składającym się z chemicznie odpornych wzorników filmowych, plastyfikatorów, wypełniaczy wzmacniających i rozpuszczalników. Pasta zabezpiecza przed wyciekiem na złączach podatnych na wibrację. Zapobiega obruszaniu się z powodu wibracji takich elementów jak: śruby, złączki, wtyczki i inne. Jest nietoksyczna i nie reaguje z halonowymi czynnikami chłodniczymi oraz wodą, gazem, olejami i paliwami.

Pasta uszczelniająca Leak Lock
Leak Lock to pasta na bazie żywicy, do nakładania pędzlem, która pozostaje trwale elastyczna:
- przylega do powierzchni wewnętrznych i wypełnia puste przestrzenie,
- idealna do metalu i tworzyw sztucznych, również materiałów podlegających silnym wibracjom,
- skuteczna w temperaturach od -93oC do 204oC i ciśnieniu do 700 bar.

Leak Lock
Leak Lock
Pasta Leak Lock może być stosowana na wszystkich połączeniach metalu lub tworzyw sztucznych, w tym do, aluminium, stopu aluminium, żeliwa, miedzi, stopów miedzi (mosiądz, brąz, itp.), magnez i stopy magnezu, stali węglowych, stali nierdzewnej, ocynkowanych powierzchni, PVC, CPVC, ABS, włókno szklane, czarny polipropylenowych oraz Kynar r. Pasta powinna być stosowana do połączeń gwintowych, kołnierzowych, powierzchni uszczelniających oraz wszystkich współpracujących powierzchni, gdzie jest wymagana szczelność.

Pasta niweluje nieszczelności substancji chemicznych, w tym wszystkich czynników, takich jak R-12, R-22, R-502, R-134A, itp., a także wszystkich CFC, HFC i HCFC, chłodniczych produktów ropopochodnych, gazów naturalnych i wytworzonych, pary, wody, powietrza, itd. Żaden inny uszczelniacz nie oferuje takie zakresu zastosowania jak pasta Leak Lock!

Leak Lock w tubce 39 ml:
- szeroki zakres temperatur od -93oC do 204oC
- zakres ciśnienia: od pełnej próżni do do 690 bar.

Pasta Leak Lock dostępna jest w ofercie CentrumChlodnictwa.pl
CentrumChlodnictwa.pl