W dniach 16-18 czerwca firma Ventia, wyłączny przedstawiciel marki Komfovent w Polsce, zorganizowała dla firm współpracujących wyjazd do nowej fabryki central wentylacyjnych.

Partnerzy firmy Ventia w fabryce central wentylacyjnych Komfovent
Zaproszeni Goście, wśród których znaleźli się zarówno przedstawiciele firm wykonawczych, dystrybucyjnych jak i projektanci, mieli okazję zobaczyć nowoczesny zakład produkcyjny, w którym produkuje się centrale marki Komfovent oraz inne produkty wentylacyjne. Nowy zakład produkcyjny został usytuowany na przedmieściach Wilna w nowym obiekcie o powierzchni blisko 30 000 m2. Producentem central Komfovent jest litewska firma Amalva, która oprócz central ma w swojej ofercie również systemy kanałów i kształtek wentylacyjnych, dzięki czemu jest wiodącym producentem systemów wentylacyjnych w północno-wschodniej Europie.
Fot. Ventia
Wizyta w fabryce to kolejny ważny punkt strategii działalności firmy Ventia, która od początku dużą uwagę zwracała na szkolenia, praktyczne poznawanie produktów oraz profesjonalną obsługę klienta. Wyjazd na Litwę był dodatkowo okazją do zwiedzenia lokalnych zabytków i poznania miejscowej kultury.

Pierwszy dzień wyjazdu to dojazd i zwiedzanie stolicy Litwy Wilna. Uczestnicy wyjazdu mogli obejrzeć główne zabytki Wilna, w tym przede wszystkim obiekty sakralne z licznymi kościołami, cerkwiami, starówkę i oczywiście Ostrą Bramę. Po mieście oprowadzał polskojęzyczny przewodnik, który przybliżył wszystkim najważniejsze informacje o oglądanych zabytkach. Po zwiedzeniu cmentarza na Rossie wszyscy udali się na kolację w uroczym kompleksie rekreacyjnym BELMONTAS.

Drugiego dnia od rana rozpoczęło się zwiedzanie fabryki central Komfovent, czyli najważniejszy punkt wyjazdu. Uczestnicy na własne oczy mogli zobaczyć technologię i proces powstawania urządzeń marki Komfovent. Zaawansowane linie produkcyjne, najlepsze materiały, dbałości o szczegóły, nadzór i kontrola na wszystkich etapach produkcji to najważniejsze czynniki wpływające na efekt końcowy, czyli niezawodne i funkcjonalne centrale Komfovent. Na koniec pracownicy firmy Amalva z działu exportu i produkcji oraz kierownik produktu centrale wentylacyjne z Ventii podsumowali w formie prezentacji zwiedzanie fabryki i proces produkcji urządzeń.
>>Galeria zdjęć

Po południu przyszedł czas na zwiedzanie kolejnych zabytków Litwy . Tym razem uczestnicy wyjazdu mieli okazję zwiedzić malownicze miasto Troki wraz z zamkiem Wielkich Książąt Litewskich nad jeziorem Galve. Kolacja i reszta wieczoru odbyła się na przepięknej starówce Wilna.

I tak dobiegł końca nasz wspólny wyjazd. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że wizyta w fabryce, przybliżyła i utrwaliła w Państwu przekonanie o wysokiej jakości produktów marki Komfovent. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie okazja do powtórzenia podobnego wyjazdu. Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
Źródło: Ventia Sp. z o.o.