Panasonic prezentuje nowy katalog klimatyzatorów 2009/2010.KLIMATYZACJA PANASONIC - ZAPROJEKTOWANA BY DBAĆ O CIEBIEPANASONIC przedstawia nowy katalog klimatyzatorów do użytku domowego, komercyjnego oraz wentylacji z odzyskiem ciepła i systemów klimatyzacji przemysłowej.
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą.
Katalog w wersji pdf można pobrać ze strony http://www.wentylacja.com.pl/reklama/panasonic/090605/Klimatyzacja_Panasonic_2009.pdf

Panasonic Corporation
jest światowym liderem w rozwijaniu i produkcji elektroniki zaspokajającej szeroką gamę potrzeb konsumentów, biznesu i przemysłu.
Przedsiębiorstwo założył Konosuke Matsushita w 1918 w Osace w Japonii. W ciągu prawie stu lat istnienia firma przekształciła się z 3 osobowego warsztatu w globalną korporację zatrudniającą ponad 300 000 pracowników na całym świecie.

Panasonic Polska Sp. z o.o.
działa na polskim rynku od 1993 roku. Przez ten czas spółka wprowadziła na rynek szereg innowacyjnych produktów i znacząco przyczyniła się do rozwoju rynku elektroniki konsumenckiej. Od kwietnia 2008 roku firma jest też centralą koordynującą operacje biznesowe w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia).