Firma Panasonic Polska poinformowała, iż z dniem 1 lipca następują zmiany organizacyjne w grupie kapitałowej Panasonic.

Panasonic dokonuje zmian organizacyjnych oraz przenosi siedzibę
Warszawa, 18 czerwca 2010 r. – Firma Panasonic Polska poinformowała, iż z dniem 1 lipca następują zmiany organizacyjne w grupie kapitałowej Panasonic.
Wraz z początkiem najbliższego miesiąca rozpoczyna w Polsce działalność Panasonic Marketing Europe GmbH, oddział w Polsce.
Jednocześnie firma poinformowała, iż przenosi swoją siedzibę do nowego, nowoczesnego biura na warszawskim Mokotowie.

Zmiany organizacyjne są częścią procesów konsolidacyjnych w europejskiej części koncernu Panasonic Corporation. Majątek spółki Panasonic Polska sp. z o.o. zostanie wniesiony aportem do Panasonic Marketing Europe. W efekcie zmian polski oddział koncernu będzie miał taką samą strukturę prawną i organizacyjną
jak jego odpowiedniki w największych krajach Europy Zachodniej.
Zmiana nie będzie miała wpływu na sposób funkcjonowania spółki, jakość współpracy z partnerami handlowymi, warunki zatrudnienia pracowników itd.

Jednocześnie firma poinformowała, iż zmienia siedzibę. Nowe biuro Panasonic znajduje się pod adresem: ul. Wołoska 9a, 02-583 Warszawa. Numery telefonów pozostają bez zmian.

O Panasonic
Panasonic logoPanasonic Corporation jest światowym liderem w rozwijaniu i produkcji elektroniki zaspokajającej szeroką gamę potrzeb konsumentów, biznesu i przemysłu. Firma z siedzibą w Osace, w zakończonym 31 marca 2010 roku finansowym, zanotowała sprzedaż netto w wysokości 7,42 bilionów jenów (56,6 miliardów dolarów). Akcje firmy notowane są na giełdach w Tokio, Osace, Nagoyi oraz w Nowym Jorku (symbol NYSE: PC). Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod
adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/