Decydując się na zakup urządzeń marki JTC, dokonujesz inwestycji, która może zwrócić Ci się już przy pierwszej wykonanej usłudze!

OZZONE: Czysta korzyść
JTC - Urządzenia do rewizji i czyszczenia instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej

Ozzone wprowadził do swojej oferty nowoczesne roboty do inspekcji wentylacji, również z opcją dezynfekcji. Uzupełnieniem ich pracy są zestawy filtracyjno-odciągowe oraz bogaty wybór akcesoriów, w tym szczotki, balony zaporowe, przewody odciągowe i inne. Jest to w obecnej chwili najskuteczniejsza metoda czyszczenia mechanicznego, powszechnie stosowana na całym świecie.

JTCJTC

Nie jesteśmy w stanie uniknąć zanieczyszczeń w instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Tak samo jak nie jesteśmy w stanie uniknąć sankcji prawnych za nieutrzymanie instalacji w odpowiednim poziomie higieny. Możemy natomiast sprawić, aby kontrola instalacji i jej czyszczenie były łatwiejsze i tańsze.

Decydując się na zakup urządzeń marki JTC, dokonujesz inwestycji, która może zwrócić Ci się już przy pierwszej wykonanej usłudze. Dodatkowo, na zakup powyższych urządzeń istnieje możliwości pozyskania dotacji z funduszy Unii Europejskiej.

Skontaktuj się z Ozzone już dziś i sprawdź jak urządzenia marki JTC ułatwią Twoją pracę i pomnożą Twoje zyski: KONTAKT Z OZZONE




Źródło: Asten Group