czyli Ozzone z urządzeniami Vicot na Targach Instalacje.

OZZONE: Ceny mocno spadną
Przed nami cztery intensywne dni Targów Instalacje w Poznaniu, na których Ozzone po raz pierwszy zaprezentuje się z urządzeniami chłodniczymi i klimatyzacyjnymi marki Vicot.

Ozzone od ponad 10 lat zajmuje się dystrybucją urządzeń z zakresu szeroko rozumianej wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, jak również świadczy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na urządzenia ze swojej oferty. Od stycznia br. firma została wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki Vicot w Polsce, przejmując kompleksową obsługę rynku zarówno w zakresie sprzedaży, jak i serwisu urządzeń tej marki. Urządzenia te uzupełniają ofertę Ozzone o atrakcyjne cenowo i dobre jakościowo urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne.

Vicot jest jednym z głównych dostawców urządzeń na azjatyckim rynku klimatyzacyjnym i chłodniczym, specjalizującym się w produkcji agregatów wody lodowej i skraplających oraz central klimatyzacyjnych dachowych. Vicot dostarcza również podzespoły najbardziej znanym europejskim producentom urządzeń chłodniczych. W ofercie firmy znajdują się agregaty skraplające, agregaty wody lodowej klimakonwektory czy rooftopy, które będzie można zobaczyć na ekspozycji targowej. Są to urządzenia o wysokiej wydajności i niskim zapotrzebowaniu na energię oraz bezpieczne w użytkowaniu.

Co ważne, jak podaje przedstawiciel firmy, zgodnie z hasłem „Ceny mocno spadają”, urządzenia ekspozycyjne będą oferowane w specjalnych targowych cenach.

Zapraszamy na Instalacje 2012 na stoisko 24 w pawilonie 3A!

Więcej szczegółów na www.ozzone.pl

Ceny mocno spadną czyli Ozzone z urządzeniami Vicot na Targach Instalacje


Źródło: Ozzone