Wyjątkowa okazja do nawiązania nowych, cennych kontaktów z decydentami branży noclegowej, inwestorami, architektami i projektantami wnętrz, już w dniach w dniach 29 września – 1 października podczas kolejnej edycji imprezy targowej, dedykowanej całej branży noclegowej - Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. Targi odbędą się w warszawskim Centrum MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c.

Otwórz się na biznes i wejdź do świata hoteli – WorldHotel 2010
Uczestnictwo w tym biznesowym wydarzeniu, to doskonała okazja bezpośredniej prezentacji produktów, usług i nowoczesnych rozwiązań, osobom odpowiedzialnym za zakupy w obiektach noclegowych. Ci, którzy zaprezentują swoją ofertę, dotrą do ponad 3 tys. właścicieli i managerów obiektów noclegowych tj: hoteli, moteli, pensjonatów, ośrodków spa&wellness, konferencyjnych i wypoczynkowych, inwestorów, architektów i projektantów wnętrz oraz wykonawców.

Do udziału w targach zapraszamy firmy posiadające w swojej ofercie produkty i usługi z zakresu: wyposażenia i wystroju wnętrz hotelowych, w tym mebli, oświetlenia, wykładzin czy tapet, tekstyliów i galanterii, sprzętu i środków do utrzymania i konserwacji obiektów hotelowych, infrastruktury rekreacyjnej, spa & wellness, a także rozwiązań informatycznych, systemów rezerwacji i zabezpieczeń.

Więcej na www.worldhotel.pl


Źródło: ''