Z głębokim żalem zawiadamiamy iż w dniu 17 sierpnia 2009 roku zmarł Jerzy Grabowski – właściciel firmy PPH „COOL”. Jednocześnie informujemy, że działalność firmy PPH „COOL” będzie kontynuowana pod dotychczasową nazwą i adresami przez następcę prawnego, córkę Darię Kalinowską, na zasadzie sukcesji generalnej.


Oswiadczenie firmy COOL:
Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż w dniu 17 sierpnia 2009 roku zmarł Jerzy Grabowski – właściciel firmy PPH „COOL”. Jednocześnie informujemy, że działalność firmy PPH „COOL” będzie kontynuowana pod dotychczasową nazwą i adresami przez następcę prawnego, córkę Darię Kalinowską, na zasadzie sukcesji generalnej.
Daria Kalinowska, jako aktualny właściciel PPH „COOL” przejmuje do realizacji wszystkie zawarte umowy, zgodnie z następstwem prawnym. Staje się z mocy prawa stroną umów zawartych przez Jerzego Grabowskiego.
„Wielkie dzieło życia mojego ojca, jakim jest firma PPH COOL, staje się obecnie i dla mnie najważniejszą życiową sprawą i zrobię wszystko, aby to dzieło kontynuować i rozwijać. Dzięki własnej determinacji oraz pomocy najbliższej rodziny i pracowników jestem pewna osiągnięcia sukcesu co byłoby największym marzeniem mojego ojca” – powiedziała Daria Kalinowska, córka Jerzego Grabowskiego, na jednym ze spotkań po uroczystościach pogrzebowych.

Aktualne dane firmy:


Nazwa: PPH COOL Daria Kalinowska
Adres: ul. Lipowa 10, 05-123 Chotomów
NIP: 113-209-25-02
tel.: 022 772 64 18
tel.: 022 772 62 82
fax: 022 772 65 02
www.cool.pl