Uwaga - VBW Engineering zaprasza na ostatnie 2 sympozja do Bydgoszczy i Szczecina. Uczestnicy spotkań mają szansę na zdobycie wiedzy oraz nowego notebooka, komórki, aparatu cyfrowego a także... resju po Ameryce Północnej lub Ameryce Południowej!


W marcu br. firma VBW Engineering Sp. z o.o. zorganizowała sympozjum w Gdańsku - pierwsze spośród 7. planowanych w różnych miastach Polski. Po kolejnych szkoleniach we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Poznaniu tym razem szansę na rejs po Ameryce mają bydgoszczanie (17.04) i szczecinianie (25.04).
W Sympozjach 2008 VBW Engineering udział bierze dr inż. Maciej Buzuk - Zaprzysiężony Ekspert KIG nr 0033, Audytor uznany przez Bank Światowy, z wykładem pt. "Wentylacja w wykonaniu specjalnym - zalety technologiczne i konstrukcyjne central higienicznych VBW Engineering". Podczas spotkania omawiane są również zasady doboru central higienicznych VBW Engineering.
Na każdym z wykładów czeka na słuchaczy wiele atrakcji m.in. konkurs wiedzy o zagadnieniach branży klimatyzacyjnej i produktach VBW Engineering, w którym na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe:
I nagroda – Notebook
II nagroda – telefon komórkowy z twardym dyskiem, aparatem cyfrowym, modułem WiFi i dotykowym ekranem, czyli iPhone
III nagroda – fotograficzny aparat cyfrowy
Spośród wszystkich zwycięzców rozlosowana zostanie nagroda specjalna: REJS LUKSUSOWYM STATKIEM PASAŻERSKIM PO AMERYCE PÓŁNOCNEJ LUB EGZOTYCZNEJ AMERYCE POŁUDNIOWEJ
Terminy i miejsca:
17.04.2008 – Bydgoszcz
25.04.2008 – Szczecin
Program sympozjum:
I Część
Przedstawienie firmy VBW Engineering oraz naszej podstawowej oferty.
II Część
Wykład Macieja Buzuka:
Wentylacja w wykonaniu specjalnym - zalety technologiczne i konstrukcyjne central higienicznych VBW Engineering

III Część

Nowe konfiguracje urządzeń produkcji VBW Engineering
Centrale z funkcją dochłodzenia skraplacza
Centrale z opcją wstępnego chłodzenia adiabatycznego

IV Część
Konkurs wiedzy o firmie
V Część

Plany przyszłościowe firmy VBW Engineering
Dział R&D
Adsorpcyjny blok hybrydowy

Osoby zainteresowane uczestnictwem i otrzymaniem zaproszenia na organizowane przez VBW Engineering wykłady proszone są o kontakt z najbliższym Biurem Techniczno-Handlowym lub bezpośrednio w siedzibie firmy pod nr tel. 058 629 94 64

GORĄCO ZAPRASZAMY!