Sprawność energetyczną budynku można podnieść nie tylko poprzez instalację ciepłych systemów i wysokowydajnych urządzeń, lecz również zastosowanie efektywnej ochrony przeciwsłonecznej.

Osłony przeciwsłoneczne nowej generacji - Schüco CTB
Schüco CTBInnowacyjne osłony przeciwsłoneczne Schüco CTB, zintegrowane z ciepłymi fasadami i oknami dają znacznie więcej możliwości pod kątem kształtowania zewnętrznego wyglądu budynku czy doświetlenia pomieszczeń.
Dopływ naturalnego światła do wnętrza pomieszczeń biurowych czy mieszkalnych to czynnik o kluczowym znaczeniu dla samopoczucia ludzkiego. Jednak brak odpowiedniej osłony okien przy dużym natężeniu promieni słonecznych powoduje niepożądany efekt oślepienia i przegrzewanie pomieszczeń, co w dalszej perspektywie generuje zwiększone wydatki na chłodzenie i klimatyzację. Zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne Schüco CTB (Concealed Toughened Blind) powstały z myślą o zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności, trwałości i interesującego designu bez względu na wysokość obiektu i jego obciążenie wiatrem. Subtelne aluminiowe mikrolamele gwarantują wysokowydajną ochronę przeciwsłoneczną a przy tym dostęp rozproszonego światła dziennego i szeroki widok na zewnątrz. System Schüco CTB może być integrowany powłoką budynku na wiele sposobów, co oznacza pełną gamę możliwości planowania jej struktury w każdym szczególe.

[attach=attach1]>>Więcej informacji w załączonym pliku doc[/attach]