W dniach 6-10 października br., na zaproszenie KLIMA-THERM, Dystrybutorzy klimatyzatorów Fujitsu, wyróżnieni za najwyższy poziom sprzedaży w 2008 roku, mieli okazję przeżyć niezapomniane chwile w kraju, który intryguje tajemniczą kulturą, egzotyką, pięknem krajobrazów i zabytkami będącymi świadectwem wspaniałej historii.


Uczestnicy wyprawy do Chin, w czasie tygodniowego pobytu mieli okazję zobaczyć fascynujące zabytki kultury Dalekiego Wschodu, zasmakować lokalnych specjałów w restauracjach znanych z wyjątkowości i różnorodności smaków oraz poczuć atmosferę kraju o unikalnej tradycji.
Wśród atrakcji turystycznych, w programie wyprawy, uczestnicy mieli okazję zwiedzić miasto Shanghai - największe miasto w Chinach i najszybciej rozwijającą się pod względem finansowym i gospodarczym metropolię na świecie. Z kolei spacerując po Pekinie goscie Fujitsu zwiedzili najważniejsze miejsca związane w tym miastem, między innymi plac Tian'anmen. Wycieczka do Pekinu połączona była ze zwiedzaniem muru chińskiego, największej budowli tego typu na świecie. Niezwykle ciekawe turystycznie było Zakazane Miasto, z którego to przez pięć wieków cesarze chińscy panowali nad swoim wielkim państwem. Zakazane Miasto jest największym zespołem klasycznej architektury chińskiej, liczącym 800 pałaców i wiele pawilonów. Pałac Cesarski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury i Natury UNESCO w 1987 roku.
Bardzo ważnym punktem programu było odwiedzenie 2 fabryk FUJITSU w Chinach - w mieście Wuxi oraz w Szanghaju. FUJITU produkuje w Chinach urządzenia z grupy RAC, PAC i VRF. Fabryka w Szanghaju, funkcjonująca od 10 lat, imponuje zdolnością produkcyjną szacowaną na około 14 tysięcy klimatyzatorów typu Split dziennie.
FUJITSU GENERAL Limited zaprosił do swoich fabryk również grupę klientów FUJITSU z Australii, gdzie sprzedaż Fujitsu, w zakresie urządzeń Split plasuje się, tak samo jak w Polsce, na pierwszym miejscu.

Foto: Klima-Therm