Omnivent - firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie przechowalnictwa, w tym wentylację i systemy kontroli jakości powietrza - była wystawcą XXXV targów AGRO-TECH w Minikowie pod Nakłem nad Notecią (kuj.-pom.) - największej w północnej części Polski wystawy rolniczej.

Omnivent na targach rolnych w Minikowie
Omnivent na AGRO-TECH 2012Omnivent na AGRO-TECH 2012

Omnivent na AGRO-TECH 2012, Minikowo 30.06-01.07.2012 r.Omnivent jest międzynarodowym koncernem zajmującym się na skalę światową projektowaniem, produkcją oraz instalacją nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla różnych sektorów rolnictwa. Zwłaszcza w zagospodarowaniu ziemniaków, marchwi, cebuli i cebulek kwiatowych, Omnivent - dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu - zdobył bogatą i specjalistyczną wiedzę.

Firma działa za pośrednictwem swoich głównych oddziałów w Holandii oraz Polsce. Poprzez aktywną i rozbudowaną sieć przedstawicieli Omnivent można znaleźć wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przechowywania produktów rolnych. Firma na całym świecie wyróżnia się dostawą specyficznych rozwiązań po korzystnych cenach oraz doskonałym serwisem: przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Omnivent jest najlepszym doradcą. Jak nikt inny potrafi wyjść naprzeciw życzeniom klienta i zmienić je w jeden przemyślany projekt przechowalni, spełniający wszystkie wymogi nowoczesnego przechowywania. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyposażenie nowego obiektu, czy modernizację istniejącego, nastawieni na praktyczne działanie doradcy Omnivent-u chętnie przygotują projekt, w oparciu o specyficzną sytuację i oczekiwania Klienta.

Oferuje kompleksowe usługi: od projektu do wdrożenia.

[VIDEO:YOUTUBE:8WgH5y_s348]Źródło: ''