Data rozpoczęcia
2007-03-23
Data zakończenia
2007-03-25

23-25.03.2007 Olsztyn
Targi Budowlane w Olsztynie odbędą się już 31 raz. Targi skupiają firmy zajmujące się budownictwem, a także techniką sanitarną, grzewczą, gazową i klimatyzacyjną oraz firmy zajmujące się instalacjami elektrycznymi.
Międzynarodowe Targi Budownictwa OLTARBUD-E to targi o energooszczędnych technologiach i materiałach budowlanych, oknach, drzwiach, narzędziach, usługach budowlanych i projektowych.
Na targach oprócz głownego tematu dot. energooszczędnego budownictwa znajdą się wystawcy z maszynami, urządzeniami i narzędziami oraz firmy zajmujące się wykonawstwem, projektowanie i wydawnictwa.
Oferta targów kierowana jest do:
- przedsiębiorców,
- osób budujących się lub planujących budowe domu.
Zakres tematyczny targów obejmuje:
- energooszczędność;
- ekologia;
- energooszczędne technologie budownictwa i produkcja materiałów budowlanych;
- materiały do izolacji cieplnej i akustycznej;
- metody ocieplania i docieplania budynków;
- pozostałe materiały i wyroby dla budownictwa.
Wraz z OLTARBUD-E odbędą się także INSTALACJE - Targi Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji, Instalacje Elektryczne oraz wystawa SALON MEBLE-WNĘTRZE. INSTALACJE to targi techniki sanitarnej i grzewczej, instalacjach elektrycznych. SALON MEBLE-WNĘTRZE to targi wyposażenia mieszkań, biur i ogrodów, a także targi mebli do mieszkań, biur i obiektów użyteczności publicznej oraz materiałów wykończeniowych.
Międzynarodowe Targi Warmii i Mazur organizując targi współpracują: - z Urzędem Marszałkowskim w Olsztynie, z Urzędem Wojewódzkim w Olsztynie - z Zarządem Miasta Olsztyna - z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie - z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie - z Radiem Olsztyn S.A. - z Polską Korporacją Targową w Poznaniu.
Miasto: OLSZTYN
Miejsce imprezy: Hala "Urania",al. J.Piłsudskiego 44, Olsztyn
Organizator imprezy:
Międzynarodowe Targi Warmii i Mazur
Al. J. Piłsudskiego 44
10-577 Olsztyn
tel. +48(89)534 59 18
fax +48(89)534 59 18
e-mail: targi@targiwim.olsztyn.pl
www.targiwim.olsztyn.pl