Data rozpoczęcia
2010-03-25
Data zakończenia
2010-03-27
Miejsce
Olsztyn

OLTARBUD-E 2010 - Międzynarodowe Targi Budownictwa


Targi Budowlane w Olsztynie odbędą się już po raz 33. Targi skupiają firmy zajmujące się budownictwem, a także techniką sanitarną, grzewczą, gazową i klimatyzacyjną oraz firmy zajmujące się instalacjami elektrycznymi.
Międzynarodowe Targi Budownictwa OLTARBUD-E to targi o energooszczędnych technologiach i materiałach budowlanych, oknach, drzwiach, narzędziach, usługach budowlanych i projektowych.
Na targach oprócz głównego tematu dot. energooszczędnego budownictwa znajdą się wystawcy z maszynami, urządzeniami i narzędziami oraz firmy zajmujące się wykonawstwem, projektowaniem i wydawnictwa.
Oferta targów kierowana jest do:
- przedsiębiorców,
- osób budujących się lub planujących budowe domu.
Zakres tematyczny targów obejmuje:
- energooszczędność;
- ekologia;
- energooszczędne technologie budownictwa i produkcja materiałów budowlanych;
- materiały do izolacji cieplnej i akustycznej;
- metody ocieplania i docieplania budynków;
- pozostałe materiały i wyroby dla budownictwa.
Wraz z OLTARBUD-E odbędą się także INSTALACJE - Targi Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji, Instalacje Elektryczne oraz wystawa SALON MEBLE-WNĘTRZE. INSTALACJE to targi techniki sanitarnej i grzewczej, instalacjach elektrycznych. SALON MEBLE-WNĘTRZE to targi wyposażenia mieszkań, biur i ogrodów, a także targi mebli do mieszkań, biur i obiektów użyteczności publicznej oraz materiałów wykończeniowych.
Międzynarodowe Targi Warmii i Mazur organizując targi współpracują: - z Urzędem Marszałkowskim w Olsztynie, z Urzędem Wojewódzkim w Olsztynie - z Zarządem Miasta Olsztyna - z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie - z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie - z Radiem Olsztyn S.A. - z Polską Korporacją Targową w Poznaniu.
Miejsce imprezy: Hala "Urania",al. J.Piłsudskiego 44, Olsztyn
Strona targów: www.targiwim.olsztyn.pl